Deska splitboardowa Jones Women's Solution

 • Deska splitboardowa Jones Women's Solution
 • Deska splitboardowa Jones Women's Solution
 • Deska splitboardowa Jones Women's Solution
 • Deska splitboardowa Jones Women's Solution
 • Deska splitboardowa Jones Women's Solution
 • Deska splitboardowa Jones Women's Solution
 • Deska splitboardowa Jones Women's Solution
 • Deska splitboardowa Jones Women's Solution
 • Deska splitboardowa Jones Women's Solution
 • Deska splitboardowa Jones Women's Solution
 • Deska splitboardowa Jones Women's Solution
 • Deska splitboardowa Jones Women's Solution

Jones Snowboards

damskie

1 dzień

Freeride

Directional

Hybrid

Standard

Twarda

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.05, na podstawie: 7 ocen

2 059 PLN

3 431 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - damska deska Jones Solution split

 • Solution to najlepszy splitboard do każdych warunków terenowych. Idealny do backcountry freeridingu i eksploracji nowych terenów. Posiada kierunkowy, kształt typu freeride, jej profil to kierunkowy rocker o średnio twardym flexie. Solution jest skory do zabawy w miękkim śniegu, jednocześnie daje poczucie pewności na stromym, twardym stoku. Deska ma całkowicie przeprojektowaliśmy kształt. Począwszy od ogona, który jeszcze bardziej został zwężony i jest węższy od nosa o 12 mm, zastosowaniu po raz pierwszy w deskach typu split kształtu nosa i ogona 3D contour base 3.0. Zwężający się kształt zanurza ogon w puchu, zapewniając lepszą pływalność, a kształt 3D Contour Base sprawia, że każdy skręt wykonujemy płynniej i bez wysiłku. Aby zapewnić desce dodatkową reaktywonść, zastosowano najwyższej jakości rdzeń FSC ™ Ultra Core, wzmocnienia z mieszanki lnu i bazaltu oraz warstwy wierzchniej z tworzywa sztucznego ECO. Solution wykorzystuje również technologię montażu klipsów splitboardowych Boltless Bridge, klipsy Karakoram Ultra i klipsy Tip-Lock dla zapewnienia niezrównanej blokady skrętnej deski oraz technologię zewnętrznych i wewnętrznych krawędzi Traction Tech 3.0 zapewniającą dodatkową przyczepność krawędzi.

 • Freeridowy 3D Contour Base z równoważnym 7 mm spoonem na nosie i ogonie. Spoon zaczyna się w punkcie rozpoczęcia rockera. 

 • Triax Fiberglass - wieloosiowy, zszywany laminat z włókna szklanego, który zapewnia precyzyjną i szybką jazdę w każdym terenie i warunkach śniegowych.

 • Flax/Basalt Power Stringers – Nowa warstwa wzmacniająca wykonane w 100% z naturalnych włókien z lnu i bazaltu, która pomaga w przenoszeniu mocy na krawędzie deski, poprawia skręcaną reakcję deski i pochłania wszelkie drgania deski.

 • Oversized Recycled Edges - wszystkie deski Jones’a są posiadają powiększone krawędzie wykonane ze stali pochodzącej z recyklingu dla dodatkowej trwałości i zachowania zrównoważonego rozwoju.

 • Recycled ABS - tworzywo ABS jest niestety niezbędnym złem w produkcji desek snowboardowych. Jones do produkcji tego tworzywa wykorzystuje wyłącznie plastik pochodzący z recyklingu.

 • Wend Natural Wax - deski Jones są gotowe do bezpośredniego użycia zaraz po odbiorze ze sklepu i są fabrycznie woskowane naturalnym woskiem Wend.

 • Super Sap Bio Resin - wszystkie deski Jonesa są zbudowane w oparciu o biologiczne, odnawialne żywice epoksydowa zamiast epoksydów na bazie ropy naftowej. Surowce używane do produkcji laminatu Super Sap Bio-Resin są produktami odpadowymi procesów przemysłowych oraz roślin. Produkcja laminatu Super Sap wymaga 33% mniej emisje gazów cieplarnianych niż konwencjonalna żywica epoksydowa.

 • Rdzeń Ultra Split Core - rdzeń z pełnego drewna o potrójnej gęstości, wyposażony w twarde, bambusowe podłużnice dla zwiększenia popu i trwałości oraz paulowni dla zredukowania jego masy. Jest on specjalnie wyprofilowany aby zapewniał stabilne i przyjemne czucie deski. Bardziej miękki między stopami, co ułatwia inicjację skrętu i  sztywniejszy na nosie i tailu, co zapewnia stabilność podczas jazdy po nierównym terenie i podczas lądowania. 
 • Forever flex - to nowy proces produkcyjny, który stabilizuje flex i rocker deski na cały okres jej użytkowania.

 • Karakoram Ultra clips - deski splitboardowa Jonesa posiada najwyższej jakości klipsy Ultra marki Karakoram. Klipsy te zwiększają sztywność skrętną deski i zapewniają doskonałe połączenie z prostymi klipsami blokującymi końce deski.

Przeznaczenie

Flagship.jpg

Shape & Profil

Profile 3D Contour Base 3.0 split

Kształt 3D Contour Base split

3D split base

Styl jazdy: freeride

Głównie kierunkowa jazda po przygotowanych trasach oraz poza nimi. 

Kształt deski: directional

Deska kierunkowa charakteryzuje się wydłużonym nosem deski w stosunku do jej taila. Tego typu deski sprawdzają się najlepiej podczas jazdy po przygotowanym stoku, agresywnej jeździe na krawędzi oraz poza trasami w puchu.

Profil deski: directional rocker  

 

Hybrydowy profil rocker/camber charakteryzuje się dłuższym rockerem na nosie deski niż na ogonie i camberem między wiązaniami. Podniesiony nose deski, dzięki zastosowaniu rockera, unosi ja i poprawia zwrotność podczas gdy camber pomiędzy stopami zapewnia znakomite trzymanie krawędzi i reaktywność.

Szerokość deski: standard, wide

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44Deski wide przeznaczone są dla riderów o rozmiarze stopy 45 i większym

Flex deski: stiff 8/10

Ślizg: spiekany 9900

Wykonany z UHMW bardzo wysokiej gęstości cząsteczkowej (UHMW) polietylenu oraz węgla. Ten super szybki ślizg spiekany jest łatwy w regeneracji dzięki zastosowanemu materiałowi.

Rdzeń:  FSC™ Ultra Split Core

Najwyższej jakości rdzeń drewniany o podwójnej gęstości w proporcji paulowni do topoli jak 2:1, co stanowi o jego niskiej wadze.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PASUJĄCE WIĄZANIA

Tagi