Plecaki snowboardowe  

Jak dobrać plecak snowboardowy?

Jeśli wybierasz się na snowboard i kompletujesz cały sprzęt z całą pewnością nie może zabraknąć w Twoim ekwipunku plecaka snowboardowego. Jaki plecak snowboardowy kupić? Wysokiej jakości, funkcjonalny, wodoszczelny i lekki - to podstawa komfortowego szusowania na stoku. Ponadto jego szelki muszą być wygodne i niekrępujące ruchów. Niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia plecaki znajdziesz w sklepie internetowym INTERSNOW.

Filtry

Filtry Pokaż filtry Ukryj filtry

System R.A.S.

Plecak snowboardowy - czym się wyróżnia?

Plecaki snowboardowe wyróżniają się tym, że posiadają specjalne uchwyty do mocowania specjalistycznego sprzętu snowboardowego. Do plecaka snowboardowego możemy przypiąć swoją deskę, kask czy też inny sprzęt potrzebny w górach. Jeśli myślisz, że standardowy plecak, w którym na co dzień nosisz książki lub zakupy sprawdzi się również na stoku - jesteś w dużym błędzie. Warto ułatwić sobie wycieczkę na stok. Noszenie całego wyposażenia w rękach może być bardzo niewygodne oraz męczące i już samo to, może zabrać całą energię potrzebną do uprawiania sportu. Plecak snowboardowy pomoże Ci się nieco odciążyć i w wygodny sposób zabrać cały sprzęt.

Plecaki snowboardowe znanych producentów 

Przekonaliśmy Cię do zakupu plecaka? W takim razie chcemy Ci zaproponować plecaki od znanych producentów, między innymi Jones czy Nidecker w atrakcyjnych cenach. Plecak snowboardowy polecanej marki to nie tylko pewna jakość ale też pozwoli Ci się wyróżnić na stoku. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących plecaków z naszej oferty, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością Ci na nie odpowiemy oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Szerokości na stoku życzy INTERSNOW.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz plecak snowboardowy, do którego zapakujesz dodatkowe rękawice snowboardowe, czapkę i wszystko czego potrzebujesz do udanej zabawy na stoku.