Deski splitboardowe  

Chcesz zmienić styl jazdy? Sprawdź splitboard!

Szukasz nowej deski splitboardowej? Chcesz zmienić styl jazdy i potrzebujesz specjalistycznego sprzętu jakim jest splitboard? Wyprawa na splicie to niezwykła adrenalina i frajda. Dla niektórych snowboard to styl życia. Jednak jest to sport wymagający. A na cały ekwipunek snowboardzisty składa się wiele istotnych elementów, dzięki którym jazda będzie bezpieczna i uchroni Cię przed kontuzją. W końcu to jest najważniejsze podczas zimowego szaleństwa - aby czuć się pewnie i komfortowo.

Przygotowaliśmy w ofercie sklepu Internetowego InterSnow najlepsze wiązania splitboardowe, dzięki którym jazda na desce splitboardowej będzie bezpieczna i przyjemna.

Co to jest Splitboard?

Deski splitboardowe zwane również splitami funkcjonują na rynku od kilku lat i są odpowiedzią branży snowboardowej na eksplorację terenów nieosiągalnych dla tradycyjnego snowboardzisty. Deski splitboardowe nie sa dla każdego i róznią się od zwykłych desek snowboardowych. Również wiązania do tego rodzaju desek są inne. Deska splitboardowa jest przecięta w osi pionowej, a użycie specjalnych wiązań splitboardowych pozwala na podchodzenie w podobny sposób do nart tourowych oraz na jazdę w tradycyjny sposób po zmianie ustawień wiązań łączących obie części deski.

Nie wiesz co kupić? Napisz !

Wybór sprzętu splitboardowego niejednej osobie spędza sen z oczy. W końcu jest to nie lada wyzwanie, ponieważ niemal każda część ekwipunku musi być dopasowana według wymiarów oraz umiejętności zainteresowanego. Jeśli nie wiesz jaki sprzęt kupić skorzystaj z fachowej porady obsługi naszego sklepu internetowego. Jako pasjonaci sportów zimowych chętnie pomożemy i doradzimy w doborze odpowiedniego sprzętu dopasowanego do Twoich potrzeb i stopnia zaawansowania. Zapraszamy do kontaktu. W INTERSNOW oferujemy deski snowboardowe znanych marek oraz niezbędne akcesoria do tego rodzaju sportu. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością tego nie pożałujesz.