Wiązania snowboardowe  

Buty i wiązania sprzed roku okazały się niewygodne i zepsuły Ci zabawę?

Nie pozwól, aby to znów się powtórzyło! Buty i wiązania snowboardowe to fundament świetnej zabawy na stoku. Odpowiednio dopasowane pozwolą Ci doskonale śmigać na desce snowboardowej. Jeśli masz wątpliwości i nie wiesz jak dobrać odpowiedni zestaw snowboardowy lub też posiadasz deskę, a nie masz butów i wiązań i nie wiesz jakie wybrać skontaktuj się z Nami. Chętnie pomożemy w doborze odpowiednich wiązań i butów. W sklepie internetowym Intersnow pracują pasjonaci sportów zimowych, którzy profesjonalnie Ci doradzą. Nie bój się zapytać, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Od tego zależy Twoje być albo nie być na stoku.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.53
Na podstawie: 56 ocen

Czym są wiązania snowboardowe, jakie wybrać wiązania snowboardowe ?

Wiązania snowboardowe to podstawowy element wyposażenia snowboardzisty. Idealnie dopasowane wiązanie do deski snowboardowej zapewni bezpieczeństwo i komfort podczas zimowego szaleństwa. Istotą wiązań jest przymocowanie buta do deski. Obecnie większośc wiązań snowboardowych ma uniwersalne przeznaczenie FS-FR, jednak należy pamiętać, że preferując dany styl jazdy musimy mieć na uwadze, że wiązania do każdego stylu jazdy będą miały inna konstrukcję. Będą się różniły przede wszystkim kształtem, wysokością i sztywnością highbacka oraz sztywnością górnego strapu. Wiązania odgrywają istotną rolę podczas jazdy snowboardowej, bowiem przenoszą one nasze ruchy ze stóp na deskę. Ponadto mają one istotny wpływ na uchronienie stopy przed urazem, np. skręceniem stawu skokowego.

Oferta snowboardowa Intersnow, jakie części do wiązań snowboardowych wybrać ?

W ofercie Intersnow znajdziesz wiązania snowboardowe damskie, męskie, dziecięce. Wśród naszej oferty nie mogło zabraknąć wiązań snowboardowych, które pozwalają zachować stabilność stopy podczas zjazdu. Każdy sportowiec na pewno zdaje sobie sprawę, że wiązania snowboardowe muszą być idealnie dopasowane nie tylko do butów, ale również rodzaju deski. Wykonane zostały z lekkich materiałów, jednak cieszą się dużą wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. W naszym sklepie można znaleźć wiązania snowboardowe najlepszych światowych marek, takich jak Jones, Flow, Nidecker, Now oraz wiele innych. Wypróbuj je sam i przekonaj się o jakości proponowanego przez Nas sprzętu sportowego. Z pewnością się nie zawiedziesz. Przed zakupem bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące doboru odpowiedniego dla Ciebie wiązania.