Bomy windsurfingowe  

Bom windsurfingowy to łącznik między windsurferem i całym zestawem windsurfingowym składającym się z deski oraz pędnika. Pozwala nam odpowiednio otaklować żagiel oraz wykonywać wszelkie manewry na wodzie.

Aby w sposób kontrolowany manewrować na wodzie podczas żeglowania z wykorzystaniem specjalnej deski, niezbędne jest używanie takich elementów jej wyposażenia jak bomy windsurfingowe. Ruchome łączniki umieszczane w omasztowaniu mające formę poziomej belki muszą być przede wszystkim trwałe, ale też komfortowe w użytkowaniu. Nasza oferta to różnego rodzaju modele takich części pędnika. Jako sprawdzony sklep windsurfingowy gwarantujemy ich przystępne ceny i szybką realizację zamówień – zapraszamy do ich składania!

Filtry

Filtry Pokaż filtry Ukryj filtry

Producent

Sztywność bomu do windsurfingu – co warto wiedzieć?

Kluczowym parametrem opisywanego produktu jest jego elastyczność. Im jest ona większa, tym gorsze może być sterowanie jednostką. Z tego względu to właśnie duża sztywność stanowi istotną kwestię w kontekście doboru takich akcesoriów jak bom. Windsurfing zawodowy wymaga stosowania jednolitego elementu określanego jako mono. W przypadku amatorów nieco mniej sztywne modele mogą okazać się lepszym rozwiązaniem. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu – wskażemy, który sprzęt do windsurfingu wybrać!