Bezpieczne płatności

Szybkie płatności oraz płatności kartą z PayU 

Szybkie płatności realizowane przez PayU

Czym jest Zapłata z PayU?
To usługa, dzięki której klienci intersnow.pl mogą szybko uregulować należności za swoje zakupy w sklepie NTERSNOW.PL.

Dlaczego warto korzystać z płatności z PayU?
Minimalizujesz ryzyko podszycia się pod INTERSNOW.PL innej strony WWW.
Twój numer rachunku bankowego oraz inne informacje finansowe nie są przekazywane INTERSNOW.PL możesz doceniać bezpieczeństwo transakcji w każdym momencie.
Szybko i niezwłocznie dowiadujesz się o wpłacie swoich pieniędzy do INTERSNOW.PL.
Płacisz od razu po zakupie i szybciej otrzymujesz zakupione towary!
Zapłata z Transferuj.pl korzysta z bezpiecznego połączenia SSL - dzięki temu wszystkie informacje, które przekazujesz, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

PayU jest pośrednikiem finansowym między Nadawcą a Odbiorcą Twoich wpłat. Umożliwia Sprzedawcom (Odbiorcom) natychmiastową realizację usług online.

W ten sposób Odbiorca w ciągu kilku minut otrzymuje potwierdzenie od PayU, że zamówienie zostało zapłacone.

Kupując w sklepie korzystającym z PayU wpłacasz na konto bankowe PayU. PayU automatycznie informuje o wpłacie Sprzedawcę (Odbiorcę), który może realizować zamówienie.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wybrać jeden z ponad 38 banków aby dokonać przelewu wewnętrznego, księgowanego przez bank w czasie rzeczywistym - zdecydowanie więcej niż oferują inne systemy płatności internetowych. Umożliwia to też pełną automatyzacje usług online i realizację zamówień natychmiast w trybie 24/7.

Bezpieczeństwo w PayU

W systemie PayU zapewniamy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Wprowadzone są rozmaite mechanizmy poprawiające jakość i prywatność danych transakcyjnych.