Szybki do gogli  

Szybki do gogli

Szybki do gogli mają zapewniać Nam doskonałą widoczność na stoku. Istotna jest tutaj zarówno ochrona przed warunkami atmosferycznymi jak śnieg, wiatr czy ostre słońce. Jak również odpowiedni kąt widzenia. Szybki do gogli muszą być wykonane z wysokiej jakości odpornych i trwałych materiałów, by nie uszkodziły się podczas jazdy na stoku co mogłoby stanowić istotne zagrożenie naszego bezpieczeństwa i wzroku.

Filtry

Filtry Pokaż filtry Ukryj filtry

Zapasowe szybki do gogli

W tej kategorii znajdziesz szybki zapasowe do gogli snowboardowych oraz gogli narciarskich takich producentów jak Spy, Dragon, Shred, Arnette. Wybierz najlepszą markę dla siebie, która będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Szybki to bardzo ważny element wyposażenia każdego snowboardzisty i narciarza. Prawidłowy dobór zestawów szybek do swoich potrzeb zapewni możliwość uprawiania snowboardingu lub narciarstwa w każdych warunkach pogodowych. Niezależnie czy pada deszcz lub śnieg czy świeci słońce, które odbija się od śniegu. Warto zakupić zapasowe szybki do gogli i nie martwić się w sytuacji, gdy z tymi pierwszymi stanie się coś nie tak. Trzeba być zabezpieczonym na takie sytuacje.

Dobrej jakości szybki do gogli

Zainwestuj w dobre jakościowo szybki i ciesz się komfortową jazdą na stoku. W ofercie Intersnow znajdziesz szeroki wybór szybek do gogli w wielu wariantach kolorystycznych. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich szybek do gogli chętnie pomożemy. Zapraszamy do kontaktu. Nie krępuj się zapytać nas o radę. Jesteśmy właśnie po to, aby Ci pomóc i doradzić w snowboardowych zakupach.

W naszej ofercie znajdziesz także kompatybilne z szybkami modele gogli snowboardowych.