Rękawice snowboardowe  

Jak dobrać rekawice snowboard?

Nie ma nic gorszego, niż wyjazd, który mimo długiego oczekiwania okazuje się nieudany. Aby nie zepsuć sobie zimowej zabawy na stoku, należy się właściwie ubrać. Najistotniejsze jest by każdy element naszego ubrania był wysoce wodoodporny, materiał zapewniał oddychalność i ocieplenie. Obecnie na rynku producenci odzieży dla snowboardzistów oferują najwyższej jakości produkty, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach na stoku. Niezależnie czy pada śnieg, deszcz czy zza chmur przedziera się słońce.

Filtry

Filtry Pokaż filtry Ukryj filtry

Producent
Ilość palców
Ochrona nadgarstka

Wysokiej jakości rękawice snowboardowe

Rękawice snowboardowe, a także narciarskie to jeden z najważniejszych elementów stroju każdego snowboardzisty czy też narciarza. Zadbaj o swoje dłonie wybierając rękawice na najwyższych parametrach użytkowych. W naszej ofercie rękawice Level - jedne z najlepszych na rynku. Rękawice snowboardowe to również jeden z ważniejszych elementów stroju każdego snowboardzisty. Te same rękawice może wykorzystać także każdy narciarz podczas uprawiania swojego sportu. Będąc przez kilka godzin, a czasami nawet cały dzień wśród wielkich hałd śniegu, można nabawić się poważnych odmrożeń. Zadbaj więc o swoje dłonie wybierając rękawice na najwyższych parametrach użytkowych. W naszej ofercie znajdziesz rękawice Level, które zostały okrzyknięte jednymi z najlepszych na rynku. Wydawałoby się, że rękawice to mało znaczący element, jednak jak się okazuje - wcale tak nie jest. Wypróbuj je i przekonaj się sam, że nie ma większego komfortu podczas jazdy na stoku. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością udzielimy Ci na nie odpowiedzi.

Skompletuj garderobę idealną na zimowe warunki. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór kurtek snowboardowych i spodni snowboardowych stworzonych z myślą o zimowych aktywnościach.