Wiązania splitboardowe  

Wiązania splitboardowe, harszle, puki do desek splitboardowych

Wiązania splitboardowe jak sama nazwa wskazuje są przeznaczone do desek splitboardowych. Odpowiednie dopasowanie butów snowboardowych i wiązań to klucz do udanej zabawy na stoku. Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze wiązań splitboardowych skorzystaj z naszej wiedzy. W naszym sklepie pracują przede wszystkim pasjonaci sportów zimowych. Profesjonalnie doradzimy i pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu i stroju. Od tego zależy Twoje bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. To z kolei składa się na to, czy zimowe szaleństwo będzie zaliczone do udanych czy nie.

Sprawdź także ofertę butów splitboardowych, jaką przygotowaliśmy i wybierz najwygodniejszy model dla Ciebie, z którym zarówno podejście, jak i zjazd będzie totalną przyjemnością!

Filtry

Filtry Pokaż filtry Ukryj filtry

Światowe marki, najwyższa jakość w okazyjnej cenie

Wiązania splitboardowe, czyli niezbędny element wyposażenia każdego zimowego sportowca.Specjalistyczne wiązania do desek splitboardowych posiadają dwa tryby funkcyjne: tradycyjny do jazdy jak standardowe wiązania snowboardowe oraz tryb wykorzystywany do podchodzenia. W naszej ofercie najlepsi światowi producenci: Karakoram oraz Spark R&D. Jakość i okazyjne ceny sprzętu sportowego - tym właśnie cechuje się INTERSNOW. Wypróbuj proponowane przez Nas wyposażenie sportowe i przekonaj się o tym sam. Z pewnością będziesz zadowolony ze swojej decyzji.