Męska deska snowboardowa Slash Straight

 • Męska deska snowboardowa Slash Straight
 • Męska deska snowboardowa Slash Straight
 • Męska deska snowboardowa Slash Straight
 • Męska deska snowboardowa Slash Straight
 • Męska deska snowboardowa Slash Straight
 • Męska deska snowboardowa Slash Straight

Slash by Gigi

męskie

1 dzień

Freeride

Directional

Hybrid

Standard, Wide

Średnia

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.12, na podstawie: 14 ocen

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

1 121 PLN

1 869 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Szczegółowe informacje - deska snowboardowa Slash Straight.  Ideał do freeridu i backcountry!

 • Model Slash Straight przenosi kierunkową koncepcję budowy desek snowboardowych na zupełnie inny poziom. Profil Backseat Camrock w połączeniu z nieco sztywniejszym tailem oraz cofniętym stancem stawia tą deskę na szczycie freeridowych desek w swojej klasie. Włókna wzmacniające Landing Strip ułożone od nosa do taila, redukują drgania deski przy dużych prędkościach zaś użyty rdzeń Forever Wood Core oraz zastosowany profil Slick Tip sprawiają, że deska jest niesamowicie lekka. Zastosowana krawędź Ultimate Traction w centralnej części deski pozwala na bardzo efektywne trzymanie krawędzi nawet w najtrudniejszych warunkach.
 • Reactive flex - najbardziej zaawansowana technologia dostępna w dzisiejszych czasach! Kompozycja dwóch unikalnych układów z włókna szklanego w połączeniu z drewnianym rdzeniem, które są specjalnie montowane i profilowane przez szwajcarskich inżynierów. Reactive Flex daje zapewnia deskom możliwość pracy również w osi poprzecznej deski. W ten sposób deska w nieznacznym acz efektywnym stopniu pracuje również w tej płaszczyźnie. Skutek tego działania to: 1. Przy jeździe na krawędzi: skuteczniejsza praca krawędzi aktywnej 2. przy jezdzie na boxach, slide’ach „podwijanie się” krawędzi co zapobiega w znacznym stopniu "łapanie krawędzi"
 • Forever wood - połączenie czterech różnych gatunków drewna: paulowni, świerku, buka i topoli stworzył rdzeń najwyższej jakości, który zmniejsza wagę jednocześnie zwiększając reaktywność, pop i trwałość w ekstremalnych warunkach. Używamy do tego celu tylko gatunków Europejskich FSC , które są montowane i profilowane w naszym szwajcarskim zakładzie obróbki drewna aby uzyskać najlepszą dokładność , wymaganą w łączeniu tego typu rdzenia z technologią Reactive flex
 • Landing strip2 krzyżowo ułożone włókna węglowo-kevlarowe umieszczone od taila deski do insertów i od nosa do insertów . Ta konfiguracja wydatnie redukuje drgania deski w tych obszarach. 
 • Triax fiberglass - to sprawdzony klasyk. Charakteryzuje się trójkierunkowym splotem wysokiej jakości włókien z pasmami biegnącymi pod kątem 45 stopni. Zapewnia doskonały pop, stałą elastyczność skrętną i doskonałą reakcję.
 • Forever Woodcore - rdzeń zbudowany z czterech różnych, lekkich gatunków drewna - paulownii, świerku, buku i topoli, a to wszystko, by uzyskać rdzenia najwyższej klasy, który zapewnia wysoce dostrojone i dynamiczne odczucia podczas jazdy na tej desce. Jest lekki, wytrzymały, pełen popu i bardzo reaktywny.
 • Ślizg spiekany 7200 - ten wysokiej jakości ślizg jest szybki, trwały i wymaga mniej woskowania dzięki zastosowaniu najlepszych możliwych materiałów. 
 • Diamond stone finish - ślizg otrzymuje lekki szlif kamienny o strukturze diamentu, aby zmaksymalizować poślizg i zoptymalizować trwałość. Eliminuje powolne wrażenie przyssawki, które towarzyszy ślizgom o jednowymiarowym wykończeniu.
 • Progresywne taliowanie - projekt łączy wiele promieni i gładkich punktów styku, zapewniając płynną inicjację skrętu, przejście z krawędzi na krawędź i trzymanie krawędzi. Jest inny dla każdego modelu i dopasowuje taliowanie do specyficznego profilu camber tej deski.
 • Ultimate Traction - to niewielkie "falowanie" krawędzi. W ten sposób znacznie wydajniejsze jest trzymanie krawędzi i stabilność środka deski, nie polegające wyłącznie na zewnętrznych punktach styku deski z podłożem. Będziesz mieć większą kontrolę nad deską, zwłaszcza na lodzie, mniej zmęczenia podczas wykonywania skrętów i dużo więcej zabawy!
 • Stalowe krawędzie - zbudowane z 35% większą zawartością stali! Są po prostu mocniejsze i trwalsze od alternatywnych materiałów.
 • Fabryczny wosk - wszystkie deski Slash są fabrycznie woskowane woskiem OneBallJay i gotowe do jazdy od razu po wyjęciu z opakowania.
 • Ochraniacze końców deski - cienkie, lekkie i zaskakująco mocne aluminiowe ochraniacze, które zakrywają podstawę i krawędź na czubku i ogonie, aby chronić deskę przed uderzeniami. Podstawka do kopania - oryginalny kształt tożsamości oszczędza materiał i wagę, a także stoi bez przewracania się, jak robią to zaokrąglone deski!

Shape & profile

Styl jazdy: all-mountain, pow, freeride

Deski typu All Mountain posiadają uniwersalne przeznaczenie na każde warunki oraz styl jazdy. Deska przeznaczona do jazdy w puchu. Model ten posiada tzw. Float Pack, czyli dodatkowy set cofniętych insertów ułatwiających znacząco jazdę w puchu. Głównie kierunkowa jazda po przygotowanych trasach oraz poza nimi 

Kształt deski: directional

Deska kierunkowa charakteryzuje się wydłużonym nosem deski w stosunku do jej taila. Tego typu deski sprawdzają się najlepiej podczas jazdy po przygotowanym stoku, agresywnej jeździe na krawędzi oraz poza trasami w puchu.

Profil deski: directional rocker  

 

Hybrydowy profil rocker/camber charakteryzuje się dłuższym rockerem na nosie deski niż na ogonie i camberem między wiązaniami. Podniesiony nose deski, dzięki zastosowaniu rockera, unosi ja i poprawia zwrotność podczas gdy camber pomiędzy stopami zapewnia znakomite trzymanie krawędzi i reaktywność.

Szerokość deski: standard, wide

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44Deski wide przeznaczone są dla riderów o rozmiarze stopy 45 i większym

Flex deski: med 6/10

Deska o średniej sztywności z zakresy5-7/10

Ślizg: spiekany 7200

Wykonany z UHMW bardzo wysokiej gęstości cząsteczkowej (UHMW) polietylenu oraz węgla. Ten super szybki ślizg spiekany jest łatwy w regeneracji dzięki zastosowanemu materiałowi.

Rdzeń:  FSC™ Ultra Wood Core

SIZE [cm] 156 159 159w 161 163
NOSE LENGTH [mm] 220 220 225 220 230
RUNNING LENGTH [mm] 1140 1160 1160 1200 1200
TAIL LENGTH [mm] 200 205 205 190 200
NOSE WIDTH [mm] 288 290 299 294 297
WAIST WIDTH [mm] 249 251 261 254 256
WAIST WIDTH [inch] 9.8 9.8 10.3 10 10.1
TAIL WIDTH [mm] 288 290 299 294 296
SIDECUT RADIUS [m] 7.9 8.2 8.3 8.3 8.4
MIN/MAX STANCE [CM] 50/62 52/64 54/66 52/64 52/64
MIN/MAX STANCE [INCH] 19.7/24.4 20.5/25.2 21.3/26.0 20.5/25.2 20.5/25.2
SETBACK [mm] 20 20 20 20 20
SETBACK [inch] 0.8 0.8 0.8 0.8 0.8
INSERTS [#] 6x2 6x2 6x2 6x2 6x2

.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Tagi