Męskie wiązania snowboardowe Jones Orion RP Robert pro model

 • Męskie wiązania snowboardowe Jones Orion RP Robert pro model
 • Męskie wiązania snowboardowe Jones Orion RP Robert pro model
 • Męskie wiązania snowboardowe Jones Orion RP Robert pro model
 • Męskie wiązania snowboardowe Jones Orion RP Robert pro model
 • Męskie wiązania snowboardowe Jones Orion RP Robert pro model
 • Męskie wiązania snowboardowe Jones Orion RP Robert pro model
 • Męskie wiązania snowboardowe Jones Orion RP Robert pro model
 • Męskie wiązania snowboardowe Jones Orion RP Robert pro model

Jones Snowboards

męskie

1 dzień

średnie

All Mountain, Freeride, Freestyle, Powder

standardowe, EST

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.24, na podstawie: 26 ocen

853 PLN

1 422 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - wiązania snowboardowe Jones Orion, premiera tegorocznego sezonu

 • Poczuj moc w każdym skręcie - oto motto marki Jones. Nie pozwól, aby Twoja energia się zmarnowała. Jeśli chcesz jeździć mocniej, potrzebujesz wiązań, które kierują każdy Twój ruch na krawędzie deski z maksymalną wydajnością i precyzją. Wiązania Jones z technologią Skate-Tech zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić błyskawiczną reakcję i najwyższy komfort.
 • Nowe wiązania Jones Orion, są przeznaczone dla lubiących zabawę snowboarderów, którzy szukają wygodnych i trwałych wiązań typu freeride o przyjaznym, średnim flexie. Oczywiście model ten został skonstruowany na bazie technologii Skate-tech, która przenosi energię bezpośrednio na krawędzie deski dzięki najbardziej zaawansowanemu systemowy hanger 3.0. Jest on nieco szerszy od poprzedniej wersji 2.0 dla lepszego dopasowania buta snowboardowego i ma szersze podkładki amortyzujące, oferujące precyzyjniejsze przenoszenia energii. Łyżka o progresywnej twardości w modelu Orion jest sztywniejsza o jej podstawy i stopniowo staje się bardziej miękka idąc w górę, zapewniając precyzyjne kierowanie deską i dopasowanie do panujących warunków terenowych. Wiązania można ustawić w trybie Surf lub Freeride, zmieniając gumowe podkładki z miękkich na twardsze oraz zamieniając strapy śród-stopowe z lewego wiązania na prawe i odwrotnie. Paski te są  uformowane w 3D, aby równomiernie rozłożyć ich nacisk na powierzchnię buta. Orion posiada również nowe, nisko-profilowe paski palcowe 3D Flex Fit 2.0, które wykonane są z rozciągliwego materiału dzięki czemu dopasowują się do kształtu każdego rodzaju buta snowboardowego.

Tech info

 • Podstawa Hanger 3.0 - nylonowa baza z 30% zawartością włókna szklanego. Hanger obraca się na kingpinie jak dźwignia, umożliwiając błyskawiczny transfer energii z krawędzi na krawędź Znakomite rozwiązanie, które zapewnia najbardziej równomierny flex ze wszystkich wiązań na rynku.
 • Dwa zestawy podkładek o różnej twardości w komplecie, do jazdy freeride i sur (sprzedawane osobno)
 • Klamry Asym Buckles - całkowicie nowe, odporne na uderzenia klamry wykonane ze stopu aluminium, wyposażone w ultra mocne dźwignie i sprężyny. Trójstopniowa grzechotka skraca czas wpięcia się i wypięcia z wiązań.
 • Technologia Flushcup - zapewnia możliwość swobodnego surfowania bez łyżki w głębokim puchu (sprzedawany osobno).
 • Foot pillow - pełnowymiarowa podkładka z pianki EVA, która maksymalizuje komfort wiązań, minimalizując zmęczenie stopy. Formowana 3D powierzchnia wkładki zapewnia doskonałą przyczepność dla każdego typu podeszwy buta i zapobiega gromadzeniu się śniegu.
 • Paski śród-stopowe - Power Ankle Straps, wykonane są z wytrzymałego formowanego materiału typu ABS, są szerokie i asymetryczne, co zapewnia większy komfort i regulowaną reakcję. Kompatybilny z paskiem Flip-It (tryb Freeride + tryb Surf).
 • Inteligentne paski strapów śród-stopowe - paski te działają tak, jakby posiadały zawiasy w miejscu łączenia z bazą wiązania, co pozwala cały strap odchylić o 180 stopni w wyniku czego unikamy frustrującego nadeptywania paska podczas wpinania się w wiązania.
 • Tool les adjustment - do regulacji strapów nie potrzebujesz żadnych narzędzi. Wszelką regulację wykonasz bez ich użycia.

Baza

 • Twarde podkładki - to wiązanie jest wyposażone w twarde tuleje (tryb Freeride) dla maksymalnej reakcji deski.
 • Comfort Foam poduszka na stopy - pełnowymiarowa wkładka z pianki EVA, która maksymalizuje komfort wiązania, jednocześnie minimalizując zmęczenie stopy. Formowana w 3D powierzchnia wkładki zapewnia doskonałą przyczepność dla każdego wzoru bieżnika buta i zapobiega gromadzeniu się śniegu.
 • Nylonowa podstawa z włókna węglowego pochodzącego z recyklingu - do niej mocowane jest wiązanie za pomocą sworznia i stanowi połączenie między wiązaniem i deską. Wykonana z nylonu i włókna węglowego pochodzącego z recyklingu. Jest super lekka i wytrzymała 
 • Technologia Flushcup - uwolnij stopy i poczuj prawdziwy surfingowy klimat, jeżdżąc bez łyżki w bardzo głębokim puchu. Zawiera tryb freeride/surf - podkładki są głównym punktem styku wiązania z deską i oferują odpowiednią reakcję oraz dodatkowo tłumią drgania.
 • Tryb surf: miękka podkładki - w kolorze białym. Tryb Freeride: twarde podkładki - w kolorze czarnym.
 • Nowe, uniwersalne dyski - wszystkie wiązania Jones zawierają dysk montażowy kompatybilny z tradycyjnymi wkładkami 4x4, 2x4 i systemem mocowania EST/Channel.
 • Hanger 3.0 - nowy projekt "wieszaka" - zapewnia lepsze połączenie z deską i szybszy transfer energii. Hanger 3.0 jest również lżejszy i ma niższą wewnętrzną ścianę boczną, co zapewnia lepszą mobilność kostki i dopasowanie do butów o dużej objętości. Wykonany z nylonu wzmocniony 30% włóknem szklanym

Progresywny highback - zaprojektowany z myślą o precyzyjnej reakcji.

 • Symetryczny profil o średniej szerokości i średniej twardości do precyzyjnego karwingu, skoków i jazdy na switch.
 • Konstrukcja o podwójnej gęstości, która stopniowo staje się bardziej miękka w górnej części. Sztywna dolna część zapewnia solidne osiągi podczas carvingu zaś elastyczna górna część zapewniająca żywiołową wydajność podczas jazdy freestyle.
 • Regulacja pochylenia łyżki nie wymaga narzędzi.

Mocowanie wiązań: 4x4, 4x3, EST

4_4_4.jpg  W komplecie dyski w systemie EST, mocujące wiązania do deski dwoma śrubami. Dyski ten są przystosowane do mocowania wiązań do desek typu The Channel marki Burton.

Sztywność wiązań:

Tryb freeride/surf

Wiązania Jones Mercury umożliwiają dostosowanie tłumienia i reakcji na impulsy sterujące ridera poprzez zmianę trybu pracy  surf/freeride. Tryb surf zapewnia większą swobodę „zmiękczając” nieco cały zestaw co jest przydatna np. przy jeździe w puchu, zaś tryb Freeride oferuje większą sztywność zapewniając błyskawiczną reakcję deski na ruchy ridera. Zmianę trybu jazdy uzyskujemy przez wymianę podkładek tłumiących z miękkich (tryb Surf) na twardy (tryb Freeride) i przekładając paski śródstopowe typu Flip-It z lewego wiązania na prawe. Paski śródstopowe w trybie Freeride oferują więcej wsparcia bocznego przez co sterowanie deską jest precyzyjniejsze, natomiast w trybie Surf zapewnia solidne wsparcia pięty z jednoczesnym zwiększeniem elastyczności stawu skokowego.

Freeride mode

Freeride mode

         
Surf mode

Surf mode

Panie     Small      Medium   
US         5.0 - 8.5 9.0 - 11.5
EU         35 - 39.5 40 - 42.5
MD         22 - 25 25.5 - 27.5
Panowie i juniorzySmall    Medium   Large  
US                      5.0 - 7.0 7.5 - 10.0 10.5 +
EU                     36.5 - 39.5 40 - 43 43.5 +
MD                     23.5 - 25.0 25.5 - 28.0 28.5 +

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Tagi