Męska deska snowboardowa Jones Stratos

 • Męska deska snowboardowa Jones Stratos
 • Męska deska snowboardowa Jones Stratos
 • Męska deska snowboardowa Jones Stratos
 • Męska deska snowboardowa Jones Stratos
 • Męska deska snowboardowa Jones Stratos
 • Męska deska snowboardowa Jones Stratos
 • Męska deska snowboardowa Jones Stratos
 • Męska deska snowboardowa Jones Stratos

Jones Snowboards

męskie

1 dzień

All Mountain, Freeride, Freestyle, Carving, Powder

Directional

Rocker

Standard, Wide

Średnia

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.38, na podstawie: 40 ocen

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

1 595 PLN

2 381 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - deska Jones Stratos

 • Nowy model Jones Stratos to hybrydowa deska all-mountain zbudowana na bazie korpusu kierunkowej deski freeride i freestyowej duszy. Ta freestylowa dusza przekłada się na rzeczywistość dzięki stosunkowo małemu promieniowy skrętu i przyjaznemu flexowi ale węższy o 10 mm tail od nosa deski oraz 3D Contour Base 3.0 zapewniają mu pływalność i zwrotność deski pow. Kierunkowy profil - rocker i Traction Tech 3.0 utrzymują deskę na krawędzi, zapewniając przyspieszające wyjście z każdego skrętu, zaś warstwa wierzchnia wykonana z eko-plastiku i bazaltowe podłużnice, zwiększają reakcję skrętną i zmniejszają drgania deski w trudnym terenie. Stratos posiada również tzw. Float Pack, czyli dodatkową, cofniętą ekstremalnie parę insertów do jazdy w puchu. Aby poprawić zrównoważony rozwój, Stratos jest zbudowany z żywicy Super Sap Bio zamiast standardowej żywicy epoksydowej na bazie ropy naftowej, i rdzenia Ultra Wood z certyfikatem FSC.

 • Freeridowy 3D Contour Base z równoważnym 7 mm spoonem na nosie i ogonie. Spoon zaczyna się w punkcie rozpoczęcia rockera. 

 • Flax/Basalt Power Stringers – Nowa warstwa wzmacniająca wykonane w 100% z naturalnych włókien z lnu i bazaltu, która pomaga w przenoszeniu mocy na krawędzie deski, poprawia skręcaną reakcję deski i pochłania wszelkie drgania deski.

 • Oversized Recycled Edges - wszystkie deski Jones’a są posiadają powiększone krawędzie wykonane ze stali pochodzącej z recyklingu dla dodatkowej trwałości i zachowania zrównoważonego rozwoju.

 • Recycled ABS - tworzywo ABS jest niestety niezbędnym złem w produkcji desek snowboardowych. Jones do produkcji tego tworzywa wykorzystuje wyłącznie plastik pochodzący z recyklingu.

 • Wend Natural Wax - deski Jones są gotowe do bezpośredniego użycia zaraz po odbiorze ze sklepu i są fabrycznie woskowane naturalnym woskiem Wend.

 • Super Sap Bio Resin - wszystkie deski Jonesa są zbudowane w oparciu o biologiczne, odnawialne żywice epoksydowa zamiast epoksydów na bazie ropy naftowej. Surowce używane do produkcji laminatu Super Sap Bio-Resin są produktami odpadowymi procesów przemysłowych oraz roślin. Produkcja laminatu Super Sap wymaga 33% mniej emisje gazów cieplarnianych niż konwencjonalna żywica epoksydowa.

Przeznaczenie

Flagship.jpg

Shape & Profil

Hybrydowy profil rocker/camber charakteryzuje się dłuższym rockerem na nosie deski niż na ogonie.i camberem między wiązaniami. Podniesiony nose deski, dzięki zastosowaniu rockera, unosi ja i poprawia zwrotność podczas gdy camber pomiędzy stopami zapewnia znakomite trzymanie krawędzi i reaktywność. Ogon o nieco mniejszym rockerze zapewnia moc i stabilność tradycyjnej deski, jednocześnie eliminuje efekt łapania krawędzi i wydatnie pomaga przy lądowaniu w pozycji switch.

Stratos spoon.jpg

3D Sppon 3.0

Styl jazdy: all-mountain, pow, freeride, carving, 

Deski typu All Mountain posiadają uniwersalne przeznaczenie na każde warunki oraz styl jazdy. Deska przeznaczona do jazdy w puchu. Model ten posiada tzw. Float Pack, czyli dodatkowy set cofniętych insertów ułatwiających znacząco jazdę w puchu. Głównie kierunkowa jazda po przygotowanych trasach oraz poza nimi 

Kształt deski: directional

Deska kierunkowa charakteryzuje się wydłużonym nosem deski w stosunku do jej taila. Tego typu deski sprawdzają się najlepiej podczas jazdy po przygotowanym stoku, agresywnej jeździe na krawędzi oraz poza trasami w puchu.

Profil deski: directional rocker  

 

Hybrydowy profil rocker/camber charakteryzuje się dłuższym rockerem na nosie deski niż na ogonie i camberem między wiązaniami. Podniesiony nose deski, dzięki zastosowaniu rockera, unosi ja i poprawia zwrotność podczas gdy camber pomiędzy stopami zapewnia znakomite trzymanie krawędzi i reaktywność.

Szerokość deski: standard, wide

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44Deski wide przeznaczone są dla riderów o rozmiarze stopy 45 i większym

Flex deski: med 7/10

Deska o średniej sztywności z zakresy5-7/10

Ślizg: spiekany 9900

Wykonany z UHMW bardzo wysokiej gęstości cząsteczkowej (UHMW) polietylenu oraz węgla. Ten super szybki ślizg spiekany jest łatwy w regeneracji dzięki zastosowanemu materiałowi.

Rdzeń:  FSC™ Ultra Wood Core

.

 
Product Size Weight Range (lbs/kg) Bindings Recommended Size Weight / Production tolerance +/- 15% Big Horn Series Effective Edge Length Nose Length (cm) Tail Length (cm) Nose Width (cm) Waist Width (cm) Tail Width (cm) Taper Sidecut (m) Reference Stance (cm) Centered Stance (cm) Setback (cm)
156 120-170 lbs / 54-77 kg S/M 2,8 kg / 6,1 lbs 116.0 27.0 20.0 30.3 25.4 29.3 1.0 7.2 58 58 2
159 140-190 lbs / 64-86 kg S/M 2,9 kg / 6,4 lbs 118.6 27.2 20.2 30.5 25.6 29.5 1.0 7.5 60 58 2
161W 150-200 lbs / 67-91 kg M/L 3,1 kg / 6,8 lbs Big Horn Series 120.4 27.3 20.3 31.3 26.4 30.3 1.0 7.7 60 58 2

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

PASUJĄCE WIĄZANIA SNOWBOARDOWE

Tagi