Męskie wiązania snowboardowe Jones Mercury (black)

 • Męskie wiązania snowboardowe Jones Mercury (black)
 • Męskie wiązania snowboardowe Jones Mercury (black)
 • Męskie wiązania snowboardowe Jones Mercury (black)
 • Męskie wiązania snowboardowe Jones Mercury (black)
 • Męskie wiązania snowboardowe Jones Mercury (black)
 • Męskie wiązania snowboardowe Jones Mercury (black)

Jones Snowboards

męskie

1 dzień

średnie, twarde

All Mountain, Freeride, Freestyle, Powder

standardowe, EST

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.41, na podstawie: 43 ocen

Ostatnie egzemplarze!

938 PLN

1 341 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - wiązania snowboardowe Jones Mercury

 • Mercury to wiązania typu all-mountain, free-surf, idealne do freestylu, freeridingu i surf slashingu. Zapewniają doskonałą kontrolę krawędzi deski i zrównoważony komfort jazdy z bardziej manewrowym, średnio sztywnym flexem. Merkury natychmiast zareaguje na każdy Twój ruch dzięki technologii Now Skate Tech, która zapewnia przenoszenie energii i impulsów sterujących ridera bezpośrednio na krawędź deski. Nowością na sezon 2021 jest łyżka o nazwie Control Flex, która zapewnia solidne wsparcie, pochłania drgania nierówności terenu oraz eliminuje efekt „szczypania” łydki. Wiązania można ustawić w tryb Surf lub Freeride, używając  podkładek o różnej twardości, oraz przekładając asymetryczne paski śród-stopowe typu Flip-It. Tryb surf oferuje większą ruchomość w stawie skokowym, a tryb Freeride sztywność i responsywność. Nowość na 21/22, Mercury został wyposażony w nowy hanger 3.0 oraz strapy śródstopowe Power Spine. Szeroka dolna część paska  jest bardziej miękka, co oferuje większy komfort, a porzeczne wzmocnienie "spine" zapewnia wymaganą sztywność przez co gwarantuje doskonałą reakcję całego wiązania.

 • Technologia Skate Tech - system Skate Tech działa jak trucki do deskorolki i poprawia kontrolę deski. Ponadto zmniejsza zmęczenie stóp, przenosząc energię bezpośrednio z wiązania na krawędzie deski dzięki dynamicznej konstrukcji.
 • Podstawa Hanger 3.0 - nylonowa baza z 30% zawartością włókna szklanego. Hanger obraca się na kingpinie jak dźwignia, umożliwiając błyskawiczny transfer energii z krawędzi na krawędź. Znakomite rozwiązanie, który zapewnia najbardziej równomierny flex ze wszystkich wiązań na rynku.
 • Dwa zestawy podkładek o różnej twardości w komplecie, do jazdy freeride i surf
 • Stopa - nylon, recycled carbon. Mocuje wieszak do sworznia i jest połączeniem wiązania z deską. Wykonany z nylonu i przetworzonego węgla.
 • Klamry Asym Buckles - całkowicie nowe, odporne na uderzenia klamry wykonane ze stopu aluminium, wyposażone w ultra mocne dźwignie i sprężyny. Trójstopniowa grzechotka skraca czas wpięcia się i wypięcia z wiązań.
 • Technologia Flushcup - zapewnia możliwość swobodnego surfowania bez łyżki w głębokim puchu (sprzedawany osobno). 
 • Foot pillow - Pełnowymiarowa podkładka z pianki EVA, która maksymalizuje komfort wiązań, minimalizując zmęczenie stopy. Formowana 3D powierzchnia wkładki zapewnia doskonałą przyczepność dla każdego typu podeszwy buta i zapobiega gromadzeniu się śniegu.
 • Dyski 4x4 oraz EST w komplecie
 • Łyżka typu Control Flex - zaprojektowany z myślą o zrównoważonej reakcji i elastyczności. Średnio szeroki profil i średnio sztywny flex pozwalają na solidne trzymanie podczas jazdy na krawędzi i odpowiednią swobodę boczną podczas skoków.

Mocowanie wiązań: 4x4, 4x3, EST

4_4_4.jpg  W komplecie dyski w systemie EST, mocujące wiązania do deski dwoma śrubami. Dyski ten są przystosowane do mocowania wiązań do desek typu The Channel marki Burton.

Sztywność wiązań:

- surf mode 5/10

- freeride mode 8/10

Sztywność łyżki: 6/10

Tryb freeride/surf

Wiązania Jones Mercury umożliwiają dostosowanie tłumienia i reakcji na impulsy sterujące ridera poprzez zmianę trybu pracy  surf/freeride. Tryb surf zapewnia większą swobodę „zmiękczając” nieco cały zestaw co jest przydatna np. przy jeździe w puchu, zaś tryb Freeride oferuje większą sztywność zapewniając błyskawiczną reakcję deski na ruchy ridera. Zmianę trybu jazdy uzyskujemy przez wymianę podkładek tłumiących z miękkich (tryb Surf) na twardy (tryb Freeride) i przekładając paski śródstopowe typu Flip-It z lewego wiązania na prawe. Paski śródstopowe w trybie Freeride oferują więcej wsparcia bocznego przez co sterowanie deską jest precyzyjniejsze, natomiast w trybie Surf zapewnia solidne wsparcia pięty z jednoczesnym zwiększeniem elastyczności stawu skokowego.

Freeride mode

Freeride mode

         
Surf mode

Surf mode
.

S M L
US 5-7,5 7-10,5 10-13
EU 36,5-40 39-43,5 43-47
MONDO 23,5-25,5 25-28,5 28-30,5

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Tagi