Deska Snowboardowa Nidecker Megalight

Nowy Deska Snowboardowa Nidecker Megalight Zobacz większe

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 219 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 219 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 44 PLN.


męskie

1 dzień

Freeride, Carving, Powder

Directional

Hybrid

Standard, Wide

Twarda

Ostatnie egzemplarze!

2 194 PLN

Opis

Informacje szczegółowe - męska deska snowboardowa Nidecker Megalight.

 • Czwarta generacja modelu Megalight na nowo definiuje najwyższą jakość konstrukcji, techniki użytkowej i wartości, które zbudowały reputację marki Nideckera w zakresie tworzenia najnowocześniejszych technologii do budowy desek snowboardowych. Korzystając z tego samego schematu i przechodząc taką samą aktualizację konstrukcji N-Tech 2.0 jak model Ultralight, Megalight jest równie dobrze przystosowany do intensywnego grzania po stromym i głębokim puchu tak jak w przypadku rzeźbienia carvów na twardo ubitych stokach. Posiada ekskluzywny topsheet Absorbnid, który pochłania niepożądane wibracje, dzięki czemu jazda staje się miękka i wygodna. Rdzeń Light Core zbudowany z 3 różnych gatunków drewna dla optymalnej lekkości i szybkości reakcji i trwałość; oraz ślizg N 9000 – najszybszy i najtrwalszy ślizg, wyprodukowani z nanocząsteczek węgla.

 • Konstrukcja; N-Tech – to wynik wieloletnich badań i rozwoju. Wyjątkowa konstrukcja reprezentująca następną generację w produkcji desek snowboardowych. To połączenie konstrukcji sandwich, cap oraz Freeflex  2.0 na nosie, który na nowo definiuje znaczenie snowboardu o najwyższych osiągach.

 • Top; Absorbnid - to innowacyjna górna warstwa przeznaczona do tłumienia wszelkich wibracje. Pozwala ona na opracowywanie responsywnych, dynamicznych desek, które nadal zapewniają płynną i pełną relaksu jazdę.

 • Włókno, Triax Plus - to wynik szeroko zakrojonych testów i współpracy raiderów z inżynierami marki Nidecker. Laminat Triax jest zorientowany pod kątem 45 ° do deski i zawiera różne gęstości włókna szklanego. Zapewnia to stałą elastyczność skrętną, lepszy pop, i więcej reaktywności na każdym kroku.

 • Rdzeń; Light Core – to najlżejszy rdzeń w linii desek Nideckera, zbudowany z 3 różnych rodzajów drewna.  Jest on idealnym połączeniem paulowni gwarantującej niską wagę, topoli zapewniającej należyty pop  i responsywność oraz drewniana bukowego umieszczonego wzdłuż krawędzi dla zwiększenia jego  wytrzymałości, pop i maksymalnej ochrony krawędzi przed uderzeniami.

 • Ślizg; N-9000 – najwyższej klasy spiekany ślizg, produkowany z nanocząsteczek węgla, ma bardzo gęstą strukturę cząsteczkową, dzięki czemu jest on najszybszy i  najtrwalszy w całej kolekcji marki Nidecker. 

Przeznaczenie

Shape & Profil

Freeride CamRock - zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do jazdy typu backcountry. Dłuższy rocker nosa deski, rocker pod stopami i krótszy rocker ogona tworzą zwrotną, inspirującą do jazdy deskę z dużą ilością floatu, aby móc przekroczyć granice freeridingu.

Styl jazdy: freeride

Głównie kierunkowa jazda po przygotowanych trasach oraz poza nimi. Deska ta doskonale nadaje się również do ekstremalnego carvingu praktycznie w każdych warunkach terenowych

Kształt deski: directional

Deska kierunkowa charakteryzuje się wydłużonym nosem deski w stosunku do jej taila. Tego typu deski sprawdzają się najlepiej podczas jazdy po przygotowanym stoku, agresywnej jeździe na krawędzi oraz poza trasami w puchu.

Profil deski: Camrock  

CamRock reprezentuje najlepszą kombinację rocker/camber w konstrukcji desek snowboardowych. Ten wypróbowany i ulepszany od wielu lat profil, jest idealny dla riderów, którzy chcą cieszyć się wszystkimi aspektami snowboardu. Z camberem między wiązaniami i rockerem równomiernie rozmieszczonymi na nosie i ogonie, jest to najlepszy profil dla desek typu all-mountain sprawdzający się w każdych warunkach z czego będziesz się cieszył w nieskończoność. Standardowy CamRock to najlepszy hybrydowy profil rocker/camber na rynku wybierany przez większość snowboardzistów.

Szerokość deski: standard

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44Deski wind przeznaczone są dla rajderów o rozmiarze buta 45 i większym.

Flex deski: medium

Deska o sporej sztywności pozwalająca na szybką, stabilną jazdę na krawędzi po przygotowanych trasach oraz poza nimi.

Ślizg: N-9000

Najwyższej klasy spiekany ślizg, produkowany z nanocząsteczek węgla, posiada bardzo gęstą strukturę cząsteczkową, dzięki czemu jest on najszybszy i najtrwalszy w całej kolekcji marki.

Rdzeń: Light Core

To najlżejszy rdzeń w linii desek Nideckera, zbudowany z 3 różnych rodzajów drewna. Jest on idealnym połączeniem paulowni gwarantującej niską wagę, topoli zapewniającej należyty pop i responsywność oraz drewniana bukowego umieszczonego wzdłuż krawędzi dla zwiększenia jego wytrzymałości, pop i maksymalnej ochrony krawędzi przed uderzeniami.

Inserty: 4/2-6+1

Dzięki 6 rzędom insertów rozmieszczonych co 2 cm możesz idealnie dostosować swoją pozycję na desce do własnych potrzeb. System ten jest kompatybilny z mocowaniem wiązań wszystkich producentów na rynku. Rekomendowane para insertów to druga wewnętrzna. Model Megalight posiada dodatkowy rząd insertów do ektremalnego ustawienia set backu

Set back: 30 mm

.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Tagi