Deska Snowboardowa Nidecker Megalight

 • Deska Snowboardowa Nidecker Megalight

Nidecker

męskie

1 dzień

Freeride, Carving, Powder

Directional

Hybrid

Standard, Wide

Twarda

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.70, na podstawie: 72 ocen

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

1 695 PLN

2 195 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - męska deska snowboardowa Nidecker Megalight.

 • Czwarta generacja modelu Megalight na nowo definiuje najwyższą jakość konstrukcji, techniki użytkowej i wartości, które zbudowały reputację marki Nideckera w zakresie tworzenia najnowocześniejszych technologii do budowy desek snowboardowych. Korzystając z tego samego schematu i przechodząc taką samą aktualizację konstrukcji N-Tech 2.0 jak model Ultralight, Megalight jest równie dobrze przystosowany do intensywnego grzania po stromym i głębokim puchu tak jak w przypadku rzeźbienia carvów na twardo ubitych stokach. Posiada ekskluzywny topsheet Absorbnid, który pochłania niepożądane wibracje, dzięki czemu jazda staje się miękka i wygodna. Rdzeń Light Core zbudowany z 3 różnych gatunków drewna dla optymalnej lekkości i szybkości reakcji i trwałość; oraz ślizg N 9000 – najszybszy i najtrwalszy ślizg, wyprodukowani z nanocząsteczek węgla.

 • Konstrukcja; N-Tech – to wynik wieloletnich badań i rozwoju. Wyjątkowa konstrukcja reprezentująca następną generację w produkcji desek snowboardowych. To połączenie konstrukcji sandwich, cap oraz Freeflex  2.0 na nosie, który na nowo definiuje znaczenie snowboardu o najwyższych osiągach.

 • Top; Absorbnid - to innowacyjna górna warstwa przeznaczona do tłumienia wszelkich wibracje. Pozwala ona na opracowywanie responsywnych, dynamicznych desek, które nadal zapewniają płynną i pełną relaksu jazdę.

 • Włókno, Triax Plus - to wynik szeroko zakrojonych testów i współpracy raiderów z inżynierami marki Nidecker. Laminat Triax jest zorientowany pod kątem 45 ° do deski i zawiera różne gęstości włókna szklanego. Zapewnia to stałą elastyczność skrętną, lepszy pop, i więcej reaktywności na każdym kroku.

 • Rdzeń; Light Core – to najlżejszy rdzeń w linii desek Nideckera, zbudowany z 3 różnych rodzajów drewna.  Jest on idealnym połączeniem paulowni gwarantującej niską wagę, topoli zapewniającej należyty pop  i responsywność oraz drewniana bukowego umieszczonego wzdłuż krawędzi dla zwiększenia jego  wytrzymałości, pop i maksymalnej ochrony krawędzi przed uderzeniami.

 • Ślizg; N-9000 – najwyższej klasy spiekany ślizg, produkowany z nanocząsteczek węgla, ma bardzo gęstą strukturę cząsteczkową, dzięki czemu jest on najszybszy i  najtrwalszy w całej kolekcji marki Nidecker. 

Przeznaczenie

Shape & Profil

Freeride CamRock - zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do jazdy typu backcountry. Dłuższy rocker nosa deski, rocker pod stopami i krótszy rocker ogona tworzą zwrotną, inspirującą do jazdy deskę z dużą ilością floatu, aby móc przekroczyć granice freeridingu.

Styl jazdy: freeride

Głównie kierunkowa jazda po przygotowanych trasach oraz poza nimi. Deska ta doskonale nadaje się również do ekstremalnego carvingu praktycznie w każdych warunkach terenowych

Kształt deski: directional

Deska kierunkowa charakteryzuje się wydłużonym nosem deski w stosunku do jej taila. Tego typu deski sprawdzają się najlepiej podczas jazdy po przygotowanym stoku, agresywnej jeździe na krawędzi oraz poza trasami w puchu.

Profil deski: Camrock  

CamRock reprezentuje najlepszą kombinację rocker/camber w konstrukcji desek snowboardowych. Ten wypróbowany i ulepszany od wielu lat profil, jest idealny dla riderów, którzy chcą cieszyć się wszystkimi aspektami snowboardu. Z camberem między wiązaniami i rockerem równomiernie rozmieszczonymi na nosie i ogonie, jest to najlepszy profil dla desek typu all-mountain sprawdzający się w każdych warunkach z czego będziesz się cieszył w nieskończoność. Standardowy CamRock to najlepszy hybrydowy profil rocker/camber na rynku wybierany przez większość snowboardzistów.

Szerokość deski: standard

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44Deski wind przeznaczone są dla rajderów o rozmiarze buta 45 i większym.

Flex deski: medium

Deska o sporej sztywności pozwalająca na szybką, stabilną jazdę na krawędzi po przygotowanych trasach oraz poza nimi.

Ślizg: N-9000

Najwyższej klasy spiekany ślizg, produkowany z nanocząsteczek węgla, posiada bardzo gęstą strukturę cząsteczkową, dzięki czemu jest on najszybszy i najtrwalszy w całej kolekcji marki.

Rdzeń: Light Core

To najlżejszy rdzeń w linii desek Nideckera, zbudowany z 3 różnych rodzajów drewna. Jest on idealnym połączeniem paulowni gwarantującej niską wagę, topoli zapewniającej należyty pop i responsywność oraz drewniana bukowego umieszczonego wzdłuż krawędzi dla zwiększenia jego wytrzymałości, pop i maksymalnej ochrony krawędzi przed uderzeniami.

Inserty: 4/2-6+1

Dzięki 6 rzędom insertów rozmieszczonych co 2 cm możesz idealnie dostosować swoją pozycję na desce do własnych potrzeb. System ten jest kompatybilny z mocowaniem wiązań wszystkich producentów na rynku. Rekomendowane para insertów to druga wewnętrzna. Model Megalight posiada dodatkowy rząd insertów do ektremalnego ustawienia set backu

Set back: 30 mm

.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Tagi