Męska deska snowboardowa Slash Vertical

 • Męska deska snowboardowa Slash Vertical
 • Męska deska snowboardowa Slash Vertical
 • Męska deska snowboardowa Slash Vertical
 • Męska deska snowboardowa Slash Vertical
 • Męska deska snowboardowa Slash Vertical
 • Męska deska snowboardowa Slash Vertical
 • Męska deska snowboardowa Slash Vertical
 • Męska deska snowboardowa Slash Vertical

Slash by Gigi

męskie

1 dzień

Freeride, Carving, Powder

Directional

Camber

Standard

Średnia, Twarda

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.03, na podstawie: 5 ocen

Ostatnie egzemplarze!

1 268 PLN

2 113 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - deska snowboardowa Slash Vertical 

 • Model Vertical marki Slash to bezwzględnie mistrz skrętów w każdych warunkach terenowych. Wyposażony w najlepsze nowinki technologiczne wykorzystywane do budowy desek snowboardowych, ułatwiające jazdę w twardym, trudnym terenie, w puchu i po przygotowanych trasach. Szeroki nos zapewnia doskonałą pływalność w głębokim puchu natomiast nieco węższy tail ułatwia taką jazdę bez zbytniego obciążania tylnej nogi, gdyż ze względu na mniejszą powierzchnię w stosunku do nosa po prostu tail zapada się w śniegu. Vertical jako drugie imię wybrał sobie Carving. I nie ma w tyk krzty przesady. Trzyma krawędź jak wściekły kot. Nie jeździsz po rurkach i boksach a cieszy Cię jazda w terenie i szybkie, cięte skręty? Jeśli tak, Vertical jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!
 • Deska posiada wzdłużne wzmocnienia od czubka do ogona wykonane z włókna węglowego i kevlaru, które zwiększają moc i stabilność deski. Technologia krawędzi Traction Bump zapewnia bezproblemowe cięcie najtwardszego podłoża. Do budowy rdzenia wykorzystano lokalnie uprawiane drewno topoli i twarde drewna bukowe o niskiej wadze i dużej wytrzymałości. 
 • Konstrukcja Camber 
 • Rdzeń Pop Core - zbudowany z najwyższej jakości drzewa topoli dla zapewnienia niskiej wagi i przyjemnego flexu z dodatkowymi podłużnicami z twardego drewna bukowego, w celu zapewnienia trwałości rdzenia i perfekcyjnego przenoszenia impulsów skrętnych rajdera.
 • Triax Fiberglass - wieloosiowy, zszywany laminat z włókna szklanego, który zapewnia precyzyjną i szybką jazdę w każdym terenie i warunkach śniegowych.
 • Biax Fiberglass - ten rodzaj laminatu (0-90 Biax Fiberglass) jest najbardziej uniwersalnym i niezawodnym materiałem na rynku . świetnie sprawującym się praktycznie w każdego typu terenie, po którym się poruszasz.
 • Belt finish  -to nasz standard wykończenia ślizgu . Jest on fabrycznie zoptymalizowany oraz w pełni zabezpieczony i nasmarowany.
 • Ultimate traction - celowe rozmieszczenie wypukłych punktów wzdłuż krawędzi deski w skutek czego deska o wiele lepiej prowadzi się na krawędzi, szczególnie w trudnych, twardych warunkach oferując lepszą stabilność i większy komfort jazdy. 
 • Sintered base - zastosowany spiekany ślizg jest szybki, trwały, o dużej gęstości, gotowy sprostać najwyższym wymaganiom. Został on stworzony specjalnie do jazdy street & park. W celu dbania o najwyższą jakość produktów Slash we wszystkich modelach desek zastosowaliśmy wyłącznie ślizg spiekany w przeciwieństwie do naszych konkurentów wykorzystujących w tego typu deskach ślizg tłoczony niskiej gęstości.
 • Progressive sidecut - na samych końcach krawędzi promień skrętu jest stopniowo zwiększany aż do osiągniecia punktu styku z podłożem. Zapewnia to płynniejszą inicjację i wyjście ze skrętu.

Shape & Profile 

Styl jazdy: freeride, powder, carving

Głównie kierunkowa jazda po przygotowanych trasach oraz poza nimi. POW.jpg

Kształt deski: directional 

Profil deski: camber  

 

Szerokość deski: standard

Flex deski: medium 7/10

Średnia sztywność deski zapewnia przyzwoite trzymanie krawędzi oraz stabilność przy średnich prędkościach jednocześnie pozwala zabawić się w parku i w barku.

Ślizg: spiekany 

Wysokiej klasy spiekany ślizg zapewniający desce bardzo dobry poślizg i trwałość.

Rdzeń:  Pop Core

Pełen rdzeń wykonany z wysokogatunkowego drewna topoli zapewniający odpowiedni pop i flex oraz wysoką trwałość.

.

SIZE [cm] 157 161 167
NOSE LENGTH [mm] 215 215 215
RUNNING LENGTH [mm] 1187 1227 1287
TAIL LENGTH [mm] 168 168 168
NOSE WIDTH [mm] 310 317 329
WAIST WIDTH [mm] 250 259 267
WAIST WIDTH [inch] 9.8 10.2 10.5
TAIL WIDTH [mm] 299 304.5 316
SIDECUT RADIUS [m] 8.3 8.3 8.3
MIN/MAX STANCE [CM] 48/64 48/64 48/64
MIN/MAX STANCE [INCH] 18.9/25.2 18.9/25.2 18.9/25.2
SETBACK [mm] 40 40 40
SETBACK [inch] 1.6 1.6 1.6
INSERTS [#] 7x2 7x2 7x2

.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

PASUJĄCE WIĄZANIA

Tagi