Męska deska snowboardowa Jones Ultra Mind Expander

 • Męska deska snowboardowa Jones Ultra Mind Expander
 • Męska deska snowboardowa Jones Ultra Mind Expander
 • Męska deska snowboardowa Jones Ultra Mind Expander
 • Męska deska snowboardowa Jones Ultra Mind Expander
 • Męska deska snowboardowa Jones Ultra Mind Expander
 • Męska deska snowboardowa Jones Ultra Mind Expander
 • Męska deska snowboardowa Jones Ultra Mind Expander
 • Męska deska snowboardowa Jones Ultra Mind Expander

Jones Snowboards

męskie

1 dzień

Freeride, Freestyle, Powder

Directional

Rocker

Standard

Twarda

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.20, na podstawie: 22 ocen

Ostatnie egzemplarze!

1 664 PLN

2 560 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - deska Jones Ultra Mind Expander

 • Alternatywna super deska. Idealna do kreatywnego freeridingu i freestylu. Ultra Mind Expander to super doładowana, deska all-mountain zaprojektowana do szybkiego slashingu i freeridu. Zwiększony został zakres osiąganych przez deskę prędkości poprzez zastosowanie cambera, materiałów premium i sztywniejszego flexu. Zastosowanie kierunkowego rockera na nosie i tailu, camber pomiędzy stopami i technologia krawędzi Traction Tech 3.0 zapewnia jej niezrównany float i trzymanie krawędzi, podczas gdy warstwa wierzchnia z forniru FSC ™ Ash, wzdłużne wzmocnienia bazaltowe, rdzeń FSC ™ Power Core i włókno Triax Carbon Innegra doskonale tłumią wszelkie drgania w trudnym terenie. Ultra Mind Expander dzieli ze standardowym Mind Expanderem profil 3D o nazwie Contour Base 3.0 i hybrydowy, kierunkowy kształt. Skrócony nos (blunted nose), pełnowymiarowy ogon i wąski sidecut gwarantują zwinność i manewrowość kierunkowej deski dopasowaną do freestyle'owych umiejętności kierunkowego twina. Nowość na rok 2021, Ultra Mind Expander posiada tzw. Carve Pack – dodatkową parę insertów usytuowaną bliżej środka deski, ułatwiającą przyjęcie bardziej wyśrodkowanej pozycji na desce do typowo karvingowej jazdy po naprawdę twardych stokach.

 • Triax Fiberglass - Wieloosiowy, zszywany laminat z włókna szklanego, który zapewnia precyzyjną i szybką jazdę w każdym terenie i warunkach śniegowych.

 • FSC™ Ash Wood Topsheet - Cienka warstwa forniru jesionowego działa zarówno jako ochronna warstwa wierzchnia, jak i globalna warstwa wzmacniająca. Cienkie drewniane podłużnice, które tworzą górną warstwę, zapewniają tłumienie drgań wywołanych nierównościami terenu oraz i elastyczność deski.

 • Basalt Power Stringers - nowa, zrównoważona warstwa wzdłużnych włókien wzmacniających wykonana w 100% z naturalnego materiału jakim jest bazalt, co znacząco poprawia reakcję skrętną i transferuje energię deski z pomiędzy stup po same końce deski w celu eliminacji drgań nosa i ogona deski.

 • Konstrukcja Ultra - to nowa definicja tego, co jest potrzebne do zbudowania deski snowboardowej. Przetestowaliśmy każdy centymetr deski, aby precyzyjnie umieścić materiały dokładnie tam, gdzie są potrzebne, jednocześnie eliminując wszelkie niepotrzebne dodatki. Połączenie tych innowacyjnych technik konstrukcyjnych z superlekkimi drewnianymi rdzeniami i włóknem węglowym zapewnia rewolucyjne rezultaty. Deski serii Jones Ultra to najlżejsze, a jednocześnie najbardziej wytrzymałe deski snowboardowe na świecie.
 • 3D Contour Base 3.0 - freerajdowy 3D Contour Base z równoważnym 7 mm spoonem na nosie i ogonie. Spoon zaczyna się w punkcie rozpoczęcia rockera.

 • Oversized Recycled Edges - wszystkie deski Jonesa posiadają powiększone krawędzie wykonane ze stali pochodzącej z recyklingu dla dodatkowej trwałości i zachowania zrównoważonego rozwoju.

 • Recycled Rounded ABS - Nowe zaokrąglone wykończenie ścian bocznych deski, które poprawia trwałość deski, chroniąc górną warstwę od odprysków. Dostępne we wszystkich deskach split oraz modele z serii surf. 

 • Wend Natural Wax - deski Jones są gotowe do bezpośredniego użycia zaraz po odbiorze ze sklepu i są fabrycznie woskowane naturalnym woskiem Wend.

 • Super Sap Bio Resin - wszystkie deski Jonesa są zbudowane w oparciu o biologiczne, odnawialne żywice epoksydowa zamiast epoksydów na bazie ropy naftowej. Surowce używane do produkcji laminatu Super Sap Bio-Resin są produktami odpadowymi procesów przemysłowych oraz roślin. Produkcja laminatu Super Sap wymaga 33% mniej emisje gazów cieplarnianych niż konwencjonalna żywica epoksydowa.

 • Progressive sidecut - na samych końcach krawędzi promień skrętu jest stopniowo zwiększany aż do osiągniecia punktu styku z podłożem. Zapewnia to płynniejszą inicjację i wyjście ze skrętu. 
 • Traction tech – tak jak nóż o właściwym kształcie ostrza tnie chleb, tak krawędź typu Traction Tech rżnie oblodzone połacie stoku poprzez zwielokrotnienie punktów styku krawędzi ze stokiem. Jest to szczególnie ważny element dla desek z rockerem, których uniesiony nos i ogon potrzebuje dodatkowego wsparcie by pewnie wciąć się w teren i skutecznie się go trzymać.
 • Sztywność 8/10
 • Gwarancja - 3 lata (wymagana rejestracja deski na stronie producenta)

Przeznaczenie

Shape & Profil

Kształt podstawy 3D

Styl jazdy: freeride, freestyle

Głównie kierunkowa jazda po przygotowanych trasach oraz poza nimi. Deska do jazdy freestyle  

Kształt deski: directional

Deska kierunkowa charakteryzuje się wydłużonym nosem deski w stosunku do jej taila. Tego typu deski sprawdzają się najlepiej podczas jazdy po przygotowanym stoku, agresywnej jeździe na krawędzi oraz poza trasami w puchu.

Profil deski: surf rocker  

 

Niestandardowy profil typu rocker tip zaprojektowany przez surfera Chrisa Christensona dla modeli Mind Expander, Mountain Surfer i Storm Chaser. Rocker zaczyna się tuż przed przednimi wiązaniami, zaś ogon deski unosi się tuż za tylnym wiązaniem. Kiedy obciążasz ogon deski, nos wynurza się z łatwością nawet z najgłębszego śniegu.

Szerokość deski: standard

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44

Flex deski: medium 8/10

Ślizg: spiekany 9900

 Wykonany z UHMW bardzo wysokiej gęstości cząsteczkowej (UHMW) polietylenu oraz węgla. Ten super szybki ślizg spiekany jest łatwy w regeneracji dzięki zastosowanym materiałom

Rdzeń:  FSC™ Power Core

 Na nowo zaprojektowany rdzeń o potrójnej gęstości, który cechują podłużnice z drewna paulowni oraz z bambusa umieszczone w kieszeniach krawędzi dla zapewnienia ich lepszej reakcji i siły skrętu. 

Product Size Weight Range (lbs/kg) Bindings Recommended Size Weight / Production tolerance +/- 15% Big Horn Series Effective Edge Length Nose Length (cm) Tail Length (cm) Nose Width (cm) Waist Width (cm) Tail Width (cm) Taper Sidecut (m) Reference Stance (cm) Centered Stance (cm) Setback (cm)
146 110-160 lbs / 49-73 kg S/M 2,5 kg / 5,5 lbs 106.6 39.2 19.2 28.86 24.8 26.91 2 6.6 54 52 0
150 120-170 lbs / 54-77 kg S/M 2,6 kg / 5,7 lbs 109.8 39.6 19.6 29.47 25.2 27.47 2 6.7 54 52 0
154 130-180 lbs / 59-82 kg M/L 2,8 kg / 6,1 lbs 113 40 20 30 25.6 28 2 6.9 56 54 0
158 150-200 lbs / 67-91 kg M/L 3,0 kg / 6,6 lbs 116.2 40.4 20.4 30.53 26 28.53 2 7.1 60 58 0
162 170-220+ lbs / 77-100+ kg M/L 3,2 kg / 7,0 lbs Big Horn Series 119.4 40.8 20.8 31.07 26.4 29.05 2 7.3 60 58 0
166 170-220+ lbs / 77-100+ kg M/L 3,3 kg / 7,2 lbs Big Horn Series 122.6 41.2 21.2 31.6 26.8 29.58 2.02 7.5 60 58 0

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

PASUJĄCE WIĄZANIA

Tagi