Męskie deska snowboardowa Jones Storm Chaser

 • Męskie deska snowboardowa Jones Storm Chaser
 • Męskie deska snowboardowa Jones Storm Chaser
 • Męskie deska snowboardowa Jones Storm Chaser
 • Męskie deska snowboardowa Jones Storm Chaser
 • Męskie deska snowboardowa Jones Storm Chaser
 • Męskie deska snowboardowa Jones Storm Chaser

Jones Snowboards

damskie, męskie

1 dzień

Carving, Powder

Directional

Rocker

Standard

Średnia

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.63, na podstawie: 65 ocen

Ostatnie egzemplarze!

1 508 PLN

2 154 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - deska snowboardowa Jones Storm Chaser

 • Kolejna odsłona deski Jones Storm Chaser, która jest jedną z najbardziej poszukiwanych desek typu powder na świecie. Chris Christenson, który jest shaperem desek do surfingu, zaprojektował Storm Chasera wzorując się na swoich projektach najszybszych desek surfingowych. Surfowanie w puchu i wycinanie radykalnych skrętów to domena tej deski zaś prędkości jakie uzyskuje tak krótka deska jest nie do pobicia przez konkurencję. Stosunkowo szeroka w talii w połączeniu z kształtem 3D Contour Base 4.0 oraz profilem Surf Rocker zapewnia jej doskonałą „pływalność”. W wersji na nadchodzący sezon zastosowano nowy rdzeń FSC Bamboo Surf Core i zaokrąglone ścianki boczne (sidewall) typu ABS z recyklingu dzięki dla zwiększenia trwałości laminatu.

 • Biax Fiberglass - dwukierunkowy, dwuwarstwowy, zszywany laminat z włókna szklanego, który zapewnia zabawę, wybaczającą błędy i szybką jazdę.

 • Eco-Plastic Topsheet - bio-plastikowy arkusz wierzchni wykonany z fasoli Castor jest ultralekki, odporny na odpryski i zarysowania. Ponadto w znaczący sposób zapobiega przywieraniu śniegu do wierzchniej warstwy deski

 • 3D Contour Base 4.0 - Najbardziej zaawansowana konstrukcja 3D Contour Base z 7 mm spoonem na nosie, 4 mm na ogonie i 1 mm głębokości kanału Speed Channel między krawędziami ogona. Wklęsły Speed Channel wypycha luźny śnieg spod deski, aby zwiększyć jej prędkość. Zastosowanie Hovercraft · Ultracraft · Storm Chaser · Women’s Hovercraft

 • Web Fused Carbon Reinforcement  - nowy karbonowy pakiet wzdłużnie ułożonych włókien o różnej szerokości, dopasowanych do konkretnych potrzeb danego modelu deski. Wykorzystywany głównie kolekcji desek surf w celu wyeliminowania wibracji nosa deski oraz w modelu Solution jako wzmocnienie w obrębie wiązań. Produkowany w Stanach ekskluzywnie dla marki Jones.

 • Oversized Recycled Edges - wszystkie deski Jonesa posiadają powiększone krawędzie wykonane ze stali pochodzącej z recyklingu dla dodatkowej trwałości i zachowania zrównoważonego rozwoju.

 • Recycled Rounded ABS - Nowe zaokrąglone wykończenie ścian bocznych deski, które poprawia trwałość deski, chroniąc górną warstwę od odprysków. Dostępne we wszystkich deskach split oraz modele z serii surf. 

 • Wend Natural Wax - deski Jones są gotowe do bezpośredniego użycia zaraz po odbiorze ze sklepu i są fabrycznie woskowane naturalnym woskiem Wend.

 • Super Sap Bio Resin - wszystkie deski Jonesa są zbudowane w oparciu o biologiczne, odnawialne żywice epoksydowa zamiast epoksydów na bazie ropy naftowej. Surowce używane do produkcji laminatu Super Sap Bio-Resin są produktami odpadowymi procesów przemysłowych oraz roślin. Produkcja laminatu Super Sap wymaga 33% mniej emisje gazów cieplarnianych niż konwencjonalna żywica epoksydowa.

 • Progressive sidecut - na samych końcach krawędzi promień skrętu jest stopniowo zwiększany aż do osiągniecia punktu styku z podłożem. Zapewnia to płynniejszą inicjację i wyjście ze skrętu. 
 • Traction tech – tak jak nóż o właściwym kształcie ostrza tnie chleb, tak krawędź typu Traction Tech rżnie oblodzone połacie stoku poprzez zwielokrotnienie punktów styku krawędzi ze stokiem. Jest to szczególnie ważny element dla desek z rockerem, których uniesiony nos i ogon potrzebuje dodatkowego wsparcie by pewnie wciąć się w teren i skutecznie się go trzymać.
 • Sztywność 7/10

Przeznaczenie

Shape & Profil

Styl jazdy: snow surf, curving

Deska do jazdy, w zasadzie do surfowania, w głębokim puchu.  Szybka, dynamiczna jazda na krawędzi tylko dla twardzieli 

Kształt deski: directional

Deska kierunkowa charakteryzuje się wydłużonym nosem deski w stosunku do jej taila. Tego typu deski sprawdzają się najlepiej podczas jazdy po przygotowanym stoku, agresywnej jeździe na krawędzi oraz poza trasami w puchu.

Profil deski: surf rocker  

 

Niestandardowy profil typu rocker tip zaprojektowany przez surfera Chrisa Christensona dla modeli Mind Expander, Mountain Surfer i Storm Chaser. Rocker zaczyna się tuż przed przednimi wiązaniami, zaś ogon deski unosi się tuż za tylnym wiązaniem. Kiedy obciążasz ogon deski, nos wynurza się z łatwością nawet z najgłębszego śniegu.

Szerokość deski: standard

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44

Flex deski: medium

Deska o średniej twardości pozwalająca już na szybszą jazdę i jeszcze na zabawę.

Ślizg: spiekany 9900

 Wykonany z UHMW bardzo wysokiej gęstości cząsteczkowej (UHMW) polietylenu oraz węgla. Ten super szybki ślizg spiekany jest łatwy w regeneracji dzięki zastosowanym materiałom

Rdzeń:  FSC™ Bamboo Surf Core

 Na nowo zaprojektowany rdzeń o potrójnej gęstości, który cechują podłużnice z drewna paulowni oraz z bambusa umieszczone w kieszeniach krawędzi dla zapewnienia ich lepszej reakcji i siły skrętu. 

Product Size Weight Range (lbs/kg) Bindings Recommended Size Weight / Production tolerance +/- 15% Big Horn Series Effective Edge Length Nose Length (cm) Tail Length (cm) Nose Width (cm) Waist Width (cm) Tail Width (cm) Taper Sidecut (m) Reference Stance (cm) Centered Stance (cm) Setback (cm)
142 120-170 lbs / 54-77 kg S/M/L 2,5 kg / 5,5 lbs Big Horn Series 101 37.5 10.5 31.01 26.5 29.04 2 6.55 54 52 2.2
147 130-180 lbs / 59-82 kg S/M/L 2,7 kg / 5,9 lbs Big Horn Series 104 38.5 11.5 32.12 27.5 30.14 2 6.75 60 58 2.2
152 140-190 lbs / 63-86 kg S/M/L 3,0 kg / 6,6 lbs Big Horn Series 109 38.5 11.5 32.4 27.5 30.36 2 6.9 60 58 2.2
157 150-200 lbs / 67-91 kg S/M/L 3,2 kg / 7,0 lbs Big Horn Series 114 38.5 11.5 32.7 27.5 30.7 2 7.1 60 58 2.2
160 170-220+ lbs / 77-100+ kg S/M/L 3,3 kg / 7,2 lbs Big Horn Series 117 38.5 11.5 32.89 27.5 30.8 2 7.2 60 58 2.2

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Tagi