Męska deska snowboardowa Nidecker Sensor

 • Męska deska snowboardowa Nidecker Sensor

Nidecker

męskie

1 dzień

All Mountain, Freestyle

Twin Tip

Hybrid

Standard, Wide

Średnia

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.65, na podstawie: 67 ocen

Ostatnie egzemplarze!

1 024 PLN

1 707 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - męska deska snowboardowa Nidecker Sensor.

 • Idealna deska do trików i całodziennej jazdy freestyle. Sensor został zaprojektowany specjalnie dla nowej generacji riderów, którzy chcą bawić się wykonywaniem stylowych trików na płaskiej desce. W tym celu szejperzy Nideckera opracowali specjalną konstrukcję SIDE KICK TECH, która zapewnia dodatkowy udźwig pod punktami kontaktowymi i pozwala desce jak najłatwiej wykręcić nos i ogon, aby wykonać dowolne triki. Główne cech tego modelu to: konstrukcja Premium Sandwich wykonana z zaawansowanych materiałów, takich jak karbon i Kev¬lar® dla dodatkowej trwałości i lepszego tłumienia drgań; shapr Freestyle Camrock - trójfazowa konstrukcja z większym rockerem na nosie i ogonie oraz flatem między wiązania; nasz wyjątkowo silny, czuły i lekki rdzeń Master Core, zbudowany z drewna o różnej gęstości zapewniając lepszy stosunek masy do wydajności i jej mocy; oraz bardzo mocny, spiekany ślizg N7000.

 • Konstrukcja; Premium Sandwich - konstrukcja wyższego poziomu oferująca zwiększa moc i reakcję w porównaniu z konstrukcją Calssic Sandwich.  Wykorzystywanie zaawansowanych materiałów takich jak: Carbon i Kevlar® nadaje desce więcej popu i skutecznie poprawia amortyzację.

 • Top; Absorbnid - to innowacyjna górna warstwa przeznaczona do tłumienia wszelkich wibracje. Pozwala ona na opracowywanie responsywnych, dynamicznych desek, które nadal zapewniają płynną i pełną relaksu jazdę.

 • Włókno, Dual Plus - standardowe dwuosiowe włókno szklane o włóknach ułożonych pod kątem 90 ° zostało zaprojektowane tak, aby wybaczać błędy zapewniając przewidywalny flex. Jest odporne na urazy, niezawodne i idealne na wszystkie rodzaje terenu oraz umiejętności riderów.

 • Rdzeń; Master Core – konstrukcja ta, to owoc długoletniej historii eksperymentów inżynierów marki Nidecker z różnymi materiałami i rodzajami drewna czego efektem jest idealna harmonia doboru drewna o  różnych gęstościach i odmian (topola, buk, świerk i paulownia), co przekłada się na idealny stosunek masy do wydajności, mocy oraz moc i responsywność,

 • Ślizg; N-7000 – spiekany ślizg opracowany specjalnie dla marki Nidecker. To wyjątkowo twardy, spiekany ślizg z  dodatkiem nanocząsteczek węgla, które zapewniają wyjątkowy poślizg.

Przeznaczenie

SENSOR_ok.jpg

Shape & Profil

CamRock reprezentuje najlepszą kombinację rocker/camber w konstrukcji desek snowboardowych. Ten wypróbowany i ulepszany od wielu lat profil, jest idealny dla riderów, którzy chcą cieszyć się wszystkimi aspektami snowboardu. Z camberem między wiązaniami i rockerem równomiernie rozmieszczonymi na nosie i ogonie, jest to najlepszy profil dla desek typu all-mountain sprawdzający się w każdych warunkach z czego będziesz się cieszył w nieskończoność. Standardowy CamRock to najlepszy hybrydowy profil rocker/camber na rynku wybierany przez większość snowboardzistów.

 Styl jazdy: all-mountain, freestyle

 Uniwersalna deska do jazdy w każdych warunkach niezależnie od stopnia zaawansowaniai Deski ukierunkowane na wykonywanie ewolucji w snow parku, pajpie i na stoku. 

Kształt deski: twin-tip

Twin tip to symetryczna deska gdzie nos i ogon są takiej samej długości. W większości stosowane do jazdy freestyle.

Profil deski: standard camrock  

 

CamRock reprezentuje najlepszą kombinację rocker/camber w konstrukcji desek snowboardowych. Ten wypróbowany i ulepszany od wielu lat profil, jest idealny dla riderów, którzy chcą cieszyć się wszystkimi aspektami snowboardu. Z camberem między wiązaniami i rockerem równomiernie rozmieszczonymi na nosie i ogonie, jest to najlepszy profil dla desek typu all-mountain sprawdzający się w każdych warunkach z czego będziesz się cieszył w nieskończoność. Standardowy CamRock to najlepszy hybrydowy profil rocker/camber na rynku wybierany przez większość snowboardzistów.

Szerokość deski: standard, wide

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44Deski wide przeznaczone są dla riderów o rozmiarze stopy 45 i większym

Flex deski: medium

Średnia sztywność deski zapewnia przyzwoite trzymanie krawędzi oraz stabilność przy średnich prędkościach jednocześnie pozwala zabawić się w parku i w barku.

Ślizg: spiekany N-7000

spiekany ślizg opracowany specjalnie dla marki Nidecker. To wyjątkowo twardy, spiekany ślizg z dodatkiem nanocząsteczek węgla, które zapewniają wyjątkowy poślizg.

Rdzeń: Master Core

Master Core - konstrukcja ta, to owoc długoletnich eksperymentów inżynierów marki Nidecker z różnymi materiałami i rodzajami drewna, czego efektem jest idealna harmonia doboru drewna o różnych gęstościach i odmian (topola, buk, świerk i paulownia) zachowująca idealny stosunek masy do wydajności i mocy tego super lekkiego, zarazem bardzo mocnego i responsywnego rdzenia.

Set back: 0 mm

.

Nidecker_Snowboard_Sensor_3 [Rozdzielczo

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Tagi