Blog

okulary przeciwsłoneczne

Ubrania dla snowboardzistów

Zanim podejmie się decyzje o wyjeździe na stok, trzeba się upewnić, że ubrania i sprzęt sportowy spełnią nasze oczekiwania w trakcie szusowania. Jeśli to kolejny sezon na desce, najlepiej jest przymierzyć cały zestaw, ponieważ przez rok nieużywania, może się okazać, że ubrania są zbyt obszerne lub za małe. Jeżeli natomiast w planach ma się dopiero rozpoczęcie przygody ze snowboardem, najlepszym miejscem na zrobienie zakupów jest sklep sportowy.

Czytaj dalej


kurtki snowboardowe sklep

Poradnik początkującego snowboardzisty

Zimowa aura jest idealnym czasem na spróbowanie czegoś nowego. Biały puch i minusowe temperatury aż proszą się o to, aby wykorzystać je do zjeżdżania po stoku na desce. Potwierdzi to każdy, kto złapał zajawkę na ten popularny sport. Jednak zanim odbędzie się pierwszy zjazd, warto zadbać o właściwe przygotowanie.

Czytaj dalej


Deska

Jak dobrać deskę snowboardową?

Przymierzasz się do zakupu deski snowboardowej? Przed zakupem tej idealnej deski, niezbędne jest określenie tego, jaka jazda Cię interesuje. Do wyboru masz klasyczną techniczną jazdę po trasach o różnych trudnościach lub freeride, czyli jazdę poza trasami na nieprzygotowanym śniegu. Innymi rodzajami jazdy są snowpark lub jibb, czyli jazda po snowparku z ukierunkowaniem na przeszkody jibbowe oraz flatground’owe ewolucje. Taki typ desek sprawdzi się w sam raz dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze snowboardem...

Czytaj dalej