Żagiel NeilPryde Atlas 2016

Żagiel NeilPryde Atlas 2016 Zobacz większe

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 34 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 34 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 7 PLN.


1 dzień

Ostatnie egzemplarze!

Poradnik snowboardowy

348 PLN

2 398 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Atlas to żagiel wave, idealny dla użytkowników szukających żagla na warunki OnShore, ale również przyzwoicie zachowującego się w każdych innych warunkach wave. Żagiel wcześnie wchodzi w ślizg, jest najlepiej jeżdżącym pod wiatr w całej kolekcji NP. Jest to idealny do skoków (ma bardzo dobre noszenie) i utrzymuje stały, stabilny ciąg pozwalający ‘wydostać się z każdej fali. Głęboki, najgłębszy wśród żagli wave, profil rozłożony na dużej powierzchni nadaje mu bardzo dużą siłą ciągu. Obciążenie na bomie jest jednak tak rozłożone pomiędzy przednią i tylną rękę, że żagiel ma charakter neutralny, przyjazny użytkownikowi. Jednocześnie głębokość profilu jest zmienna na całej powierzchni i tak ukształtowana aby nadać żaglowi bardzo duże noszenie i ciąg do góry, co bardzo pomaga przy skokach. Dzięki nisko położonemu punktowi mocowania bomu żagiel bardzo dobrze odpuszcza (otwiera się górą wypuszczając nadmiar wiatru) i jednocześnie łatwo poddaje się kontroli użytkownika. Atlas ma zwiększoną krzywiznę kieszeni masztowej, szczególnie w górnej części żagla, co sprawia, że zwiększyło się napięcie powierzchni żagla i żagiel jest mniej elastyczny ale za to łatwiejszy w prowadzeniu i kontroli oraz znacznie stabilniejszy. Lekki, stabilny (5 listew prętowych), trwały (duże powierzchnie, wzmocnionego linką kevlarową materiału X-Ply), duże, przezroczyste okno monofilmowe zapewnia dobrą widoczność.
Prezentowany żagiel jest żaglem używanym. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia stanu technicznego oraz dostępnej kolorystyki.

RozmiarDługość po maszcieBomListwyRekomendowany MasztTop
4,1 379 158 5 370 Fixed Head
4,4 389 162 5 370 Fixed Head
4,7 399 167 5 370 Fixed Head
5,0 412 172 5 400 Fixed Head
5,4 426 177 5 400 Fixed Head
5,8 441 183 5 430 Fixed Head
6,2 455 189 5 430 Fixed Head

Akcesoria

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Tagi