Wiązania Snowboardowa Flow Fuse-GT Black

 • Wiązania Snowboardowa Flow Fuse-GT Black
 • Wiązania Snowboardowa Flow Fuse-GT Black

Flow

męskie

1 dzień

średnie

standardowe, EST

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.27, na podstawie: 29 ocen

Ostatnie egzemplarze!

648 PLN

1 178 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - męskie wiązania snowboardowe Flow Fuse-GT

 • Wiązanie Fuse-GT posiada formowaną, z domieszką włókna szklanego lekką i elastyczną nylonową bazę zapewniającą odpowiednią sztywność i wsparcie do jazdy all-mountain. Łyżka ModBack z piętką ze stopu aluminium przenosi impulsy sterujące bezpośrednio na deskę, podczas gdy Active Strap i pochylona pod kżtęm 2,5° wkładka BankBed z powłoką amortyzującą N-Gel gwarantuje idealne dopasowanie, komfort i wygodę.

 • Baza; Glass-filled Nylon, Rockered Fuse-Series - nylonowa baza wypełniona włóknem szklanym  z minimalnym rockerem zapewniającym desce zachowanie jej naturalnego flexu. Nieco bardziej miękka od bazy modelu NX2 lecz wciąż bardzo responsywna dla snowboardzistek preferujących czucie wiązań na bazie tworzyw.  

 • Łyżka; Aluminium Alloy Modback – Modułowa łyżka zbudowana z dwóch stref, które pozwalają na precyzyjne uzyskanie ukierunkowanej siły, wsparcia i elastyczności tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Aluminiowa piętka zapewnia wyższą sztywność a co za tym idzie, lepszą reakcję, natomiast górna część, wykonana z włókna szklanego zapewnia doskonałe czucie deski. Ponadto górna strefa wykorzystuje niezależnie regulowane panele pomocnicze, z charakterystycznymi dla modelu wygięciami i asymetrycznymi kształtami, które ergonomicznie dopasowują się do buta  zapewniając precyzyjne sterowanie deską, uruchamiając jednocześnie technologię Active Strap.

 • Panel Łyżki: Apex 6 - Kształt panelu APEX.6 to połączenie między panelami EVO i ATM, nieco szerszy niż ATM, ale nie tak złożony jak EVO. Wyprofilowany, w całości wykonany z nylonu z domieszką włókna szklanego,  szerszy od panelu ATM, jednocześnie nieco bardziej miękki do EVO oferujący sporą dozę wsparcia oraz możliwość regulacji w dwóch płaszczyznach.

 • Strap; Fusion lub Hybrid - jednoczęściowy strap 3D zapewniający idealne dopasowanie, pokrywający duży obszar buta zapewniając maksymalny komfort i pełną kontrolę nad deską w każdych warunkach.

 • Klamry; LSR, Locking Slap Ratchets - aluminiowe klamry z blokadą pozwalają w dwojaki sposób wpinanie się w wiązania: tradycyjny tak jak w wiązaniach paskowych odpinając jedną stronę strapu lub wykorzystując uchylną łyżkę system Flow Speed Entry.

 • Dodatki; technologia Active Strap, 2.5° canted BankBeds, amortyzacja N-Gel w piętce, nylonowe dyski (4HP+3HP+Channel).

 • Flex - 7/10

Mocowanie wiązań: 4x4, 4x3, EST

 W komplecie uniwersalne dyski mocujące do desek wymagających montażu wiązań czterema oraz trzema śrubami  W komplecie dyski w systemie EST, mocujące wiązania do deski dwoma śrubami. Dyski ten są przystosowane do mocowania wiązań do desek typu The Channel marki Burton.

Parametry wiązań: komfort, responsywność, flex wzdłużny, flex boczny

Komfort, responsywność oraz sztywność, potocznie określana jako flex: wzdłużny i boczny, to najważniejsze parametry opisujące wiązania snowboardowe. Znając je, może perfekcyjnie dobrać je do swojego stylu jazdy oraz pozostałych elementów Twojego zestawu snowboardowego czyli deski i butów.

   

.

Tabela doboru wiązań do rozmiaru buta.


Flow M Flow L Flow XL
Mondopoint  22.5 - 26,5 25.5 - 29,5 28.5 - 32.5
Euro 36.0 - 41.5 40.0- 45.0 44.0- 49.5
US men 4.5 - 8.5 7.5- 11.5 10.5 - 15.0
US women 6,0 - 10,0 9.0 - 13.0
UK 3.5 - 7.5 6,5 - 10.5 9.5 - 14.0

.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Tagi