Obniżka! Wiązania Snowboardowe Flow NX2 Green Zobacz większe

Wiązania Snowboardowe Flow NX2 Green

Nowe

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 109 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 109 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 22 PLN.


1 091 PLN

-30%

1 559 PLN

Więcej informacji

Model wiązań NX2 marki Flow przeznaczony jest dla snowboardzistów wymagających sztywnego, responsywnego wiązania z dużą ilością wsparcia. Wykonana z włókna szklanego modułowa łyżka typu ModBack w połączeniu z asymetrycznym panelem SupportPanel oraz technologią Active Strap sprawiają, że dopasujesz je do Swoich potrzeb bez najmniejszego problemu. jest wysoce regulowany i łatwy w użyciu. Skośna, aluminiowa podstawa zapewnia bezpośredni transfer energii i zachowuje naturalne czucie deski.PARAMETRY TECHNICZNE 

 • Przeznaczenie All-Mountain/Freeride
 • Aluminiowa wygięta podstawa Rockered z podwiniętymi krawędziami i padem BankBeds 2,5°
 • Nowa konstrukcja padu amortyzującego drgania z elementami OC-Kush
 • Ulepszona technologia aktywnego strapu (Activ Strap). Unoszący się górny strap wydatnie ułatwia wpięcie oraz wypięcie się z wiązań.
 • Nylonowa łyżka Modback
 • Dostępne w wersjach Fusion Powerstrap oraz Hybrid Power-Cap-Strap
 • Aluminiowe pompki LSR umożliwiające zapinanie w systemie SpeedEntry lub tradycyjnym.
 • Aluminiowe dyski kompatybilne z 4x4, 3HP i „szyną ICS/EST” M6
 • Rozmiary M, L, XL
 • Kolor: czarny
 • Sztywność: 8/10
 • Model 2019


Tabela doboru wiązań Flow do butów.


Flow M Flow L Flow XL
Mondopoint  22.5 - 26,5 25.5 - 29,5 28.5 - 32.5
Euro 36.0 - 41.5 40.0- 45.0 44.0- 49.5
US men 4.5 - 8.5 7.5- 11.5 10.5 - 15.0
US women 6,0 - 10,0 9.0 - 13.0
UK 3.5 - 7.5 6,5 - 10.5 9.5 - 14.0

Baza


ALUMINIUM ALLOY

Podstawa stosowana tylko w najwyższych modelach wiązań Flow.

Łyżka


MODBACK

Modułowy highback składający się z dwóch stref w celu uzyskania ukierunkowanej siły, wsparcia i elastyczności tam, gdzie jest ona potrzebna. Aluminiowa piętka oferują większą sztywność i lepszą reakcję, zaś górna część wykonana z włókna szklanego zapewnia doskonałe czucie deski. Ponadto górna strefa wykorzystuje niezależnie regulowane panele pomocnicze, z charakterystycznymi dla modelu wygięciami i asymetrycznymi kształtami, które ergonomicznie dopasowują się do buta  zapewniając precyzyjne sterowanie deską, uruchamiają jednocześnie technologię Active Strap.

Panel łyżki


ATM.8

Ten modułowy panel posiadający możliwość regulacji w dwóch płaszczyznach typu All-Terrain jest również formowany z nylonu wypełnionego szkłem, a jego kształt jest nieco bardziej płaski i wąski. Zapewnia to idealną równowagę sztywności i wsparcia z boczną elastycznością, dla swobodnego poruszania się przy wykonywaniu wszelkich ewulucji. 

Strap


FUSION POWER STRAP 3D

FUSION PowerStrap ma kształt trójwymiarowy, łączy strefy kostki i palców, jest wyściełany aby zapewnić super wygodne dopasowanie do buta. Zapewnia również maksymalne wsparcie i transmisję energii zaś warstwa EVA wspiera anatomiczny kształt stopy oraz elastyczność przedniej części sródstopia. Silikonowy nadruk zapewnia przyczepność do wyłożonej polarem wkładki.

Klamry


LSR - LOCKING SLAP RATCHET

Aluminiowe klamry z blokadą. Ich zastosowanie pozwala na wpięcie się w sposób tradycyjny jak w wiązaniach paskowych lub systemowo - Speed Entry.

Opinie

Napisz opinię

Wiązania Snowboardowe Flow NX2 Green

Wiązania Snowboardowe Flow NX2 Green

Napisz opinię