Deska Snowboardowa Jones Women's Flagship

 • Deska Snowboardowa Jones Women's Flagship

Jones

damskie

1 dzień

Freeride, Carving, Powder

Directional

Hybrid

Standard

Twarda

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.69, na podstawie: 71 ocen

Ostatnie egzemplarze!

1 365 PLN

2 276 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - damska deska Jones women's Flagship

 • Od 2010 r. Flagship jest definicją deski typu freeride, stanowiąc jednocześnie inspirujące dla producentów freeridowych desek na całym świecie. Udoskonalanie flagowego projektu rok po roku, jest świadectwem zaangażowania marki Jones w produkcję najbardziej zrównoważonych ekologicznie desek snowboardowych na świecie. Od poddanych recyklingowi krawędzi i sidewalli, po warstwę wierzchnią typu Flax i wykorzystaniu włókien bazaltowych, Flagship nieustannie wyznacza standard Eco-Performance. Po trzech latach rozwoju, nowy Flagship ponownie podnosi poprzeczkę.  W tegorocznym wydaniu posiada on nowy rdzeń drewniany z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council), warstwę wierzchnią również z drewna FSC, włókno lniano-bazaltowe, krawędzie oraz sidewall z recyklingu, zaś podstawowa grafika drukowana jest farbami na bazie wody, zabezpieczona epoksydem wyprodukowanym na bazie roślin, o nazwie Super Sap Bio-Resin. Flahship 2019/20 jest najbardziej zrównoważoną deską snowboardową, jaką kiedykolwiek stworzyła marka Jones. Flagship bezwzględnie wyróżnia się w terenie technicznym i jest jedną z najbardziej inspirujących konstrukcji deski typu freeride na świecie. Wyposażony w kierunkowy profil rocker + Traction Tech 3.0, który zapewnia niezrównane trzymanie krawędzi w trudnym terenie, natomiast kształt 3D Contour Base 3.0 pozwala z łatwością surfować w świeżym śniegu. Flagship precyzyjnie tnie skręty, doskonale zachowuje przy jeździe na wprost nawet przy najwyższych prędkościach. Na sezon 2019/20 Flagship został całkowicie przeprojektowany. Otrzymał nowy kształt oraz został zbudowany z nowych materiałów. Zwężony kształt ogona „tonie” w puchu zapewniając łatwiejszą pływalność oraz wykonywanie szybszych skrętów, podczas gdy nowy rdzeń FSC Core Control, zewnętrzna wierzchnia warstwa FSC Engineered Veneer Topsheet oraz laminat Flax/Basalt Power Stringers dodają desce skrętną reaktywność i redukują jej drgania w trudnym, twardym terenie. Dla poprawy trwałości deski wykorzystano żywicę wyprodukowaną na bazie roślin o nazwie Super Sap Bio Resin zamiast standardowej żywicy epoksydowej.

 • Freeridowy 3D Contour Base z równoważnym 7 mm spoonem na nosie i ogonie. Spoon zaczyna się w punkcie rozpoczęcia rockera. 

 • Triax Fiberglass - wieloosiowy, zszywany laminat z włókna szklanego, który zapewnia precyzyjną i szybką jazdę w każdym terenie i warunkach śniegowych.

 • Flax/Basalt Power Stringers – Nowa warstwa wzmacniająca wykonane w 100% z naturalnych włókien z lnu i bazaltu, która pomaga w przenoszeniu mocy na krawędzie deski, poprawia skręcaną reakcję deski i pochłania wszelkie drgania deski.

 • Oversized Recycled Edges - wszystkie deski Jones’a są posiadają powiększone krawędzie wykonane ze stali pochodzącej z recyklingu dla dodatkowej trwałości i zachowania zrównoważonego rozwoju.

 • Recycled ABS - tworzywo ABS jest niestety niezbędnym złem w produkcji desek snowboardowych. Jones do produkcji tego tworzywa wykorzystuje wyłącznie plastik pochodzący z recyklingu.

 • Wend Natural Wax - deski Jones są gotowe do bezpośredniego użycia zaraz po odbiorze ze sklepu i są fabrycznie woskowane naturalnym woskiem Wend.

 • Super Sap Bio Resin - wszystkie deski Jonesa są zbudowane w oparciu o biologiczne, odnawialne żywice epoksydowa zamiast epoksydów na bazie ropy naftowej. Surowce używane do produkcji laminatu Super Sap Bio-Resin są produktami odpadowymi procesów przemysłowych oraz roślin. Produkcja laminatu Super Sap wymaga 33% mniej emisje gazów cieplarnianych niż konwencjonalna żywica epoksydowa.

Przeznaczenie

Flagship.jpg

Shape & Profil

Hybrydowy profil rocker/camber charakteryzuje się dłuższym rockerem na nosie deski niż na ogonie.i camberem między wiązaniami. Podniesiony nose deski, dzięki zastosowaniu rockera, unosi ja i poprawia zwrotność podczas gdy camber pomiędzy stopami zapewnia znakomite trzymanie krawędzi i reaktywność. Ogon o nieco mniejszym rockerze zapewnia moc i stabilność tradycyjnej deski, jednocześnie eliminuje efekt łapania krawędzi i wydatnie pomaga przy lądowaniu w pozycji switch.

Styl jazdy: freeride, curving, powder

Głównie kierunkowa jazda po przygotowanych trasach oraz poza nimi. CVner.jpg POW.jpg

Kształt deski: directional

Deska kierunkowa charakteryzuje się wydłużonym nosem deski w stosunku do jej taila. Tego typu deski sprawdzają się najlepiej podczas jazdy po przygotowanym stoku, agresywnej jeździe na krawędzi oraz poza trasami w puchu.

Profil deski: directional rocker  

 

Hybrydowy profil rocker/camber charakteryzuje się dłuższym rockerem na nosie deski niż na ogonie i camberem między wiązaniami. Podniesiony nose deski, dzięki zastosowaniu rockera, unosi ja i poprawia zwrotność podczas gdy camber pomiędzy stopami zapewnia znakomite trzymanie krawędzi i reaktywność.

Szerokość deski: standard, wide

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44

Flex deski: stiff 8/10

Ślizg: spiekany 9900

Wykonany z UHMW bardzo wysokiej gęstości cząsteczkowej (UHMW) polietylenu oraz węgla. Ten super szybki ślizg spiekany jest łatwy w regeneracji dzięki zastosowanemu materiałowi.

Rdzeń:  FSC™ Control Core

Najwyższej jakości rdzeń drewniany o podwójnej gęstości w proporcji paulowni do topoli jak 2:1, co stanowi o jego niskiej wadze.

.

Size (cm) 144 148 152 154 156
Effective Edge (mm) 1074 1110 1146 1162 1178
Tip Width (mm) 277 280 284 286 288
Waist Width (mm) 237 239 241 243 245
Tail Width (mm) 275 279 282 284 287
Sidecut Radius (m) 7.1 7.3 7.5 7.7 7.9
Stance Setback (mm) 30 30 30 30 30
Rider Weight (lbs) 100 - 150 100 - 150 110 - 160 110 - 160 120 - 170
Width Regular Regular Regular Regular Regular

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

PASUJĄCE WIĄZANIA SNOWBOARDOWE

Tagi