Deska Snowboardowa Slash ATV

 • Deska Snowboardowa Slash ATV
 • Deska Snowboardowa Slash ATV

Slash by Gigi

męskie

1 dzień

All Mountain, Freestyle

Direct. Twin

Camber

Standard

Twarda

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.56, na podstawie: 58 ocen

1 382 PLN

1 975 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - męska deska snowboardowa Slash ATV.

 • Moc, precyzja i niezawodność oraz maksymalnej wydajności w każdym terenie. 

 • Slash ATV, super maszyna od Gigi Rüfa, to deska, od którego wszystko się zaczęło. Deski snowboardowe do jazdy w każdym terenie są fantastyczne: wytrzymałe, niezawodne, mocne i potrafią pokonać każdą górę. ATV posiada wysokiej klasy spiekany ślizg, jest również bardzo lekki, a profil ​​Reactive Camber zapewnia doskonały pop i agresywną jazdę. Lubisz długie linie à la Gigi Rüf? W takim razie ATV jest właściwym wyborem dla Ciebie.

 • Styl jazdy - ta deska jest idealna dla doświadczonych snowboardzistów, którzy szukają reaktywnej deski na każdy teren, do szybkich zwrotów na przygotowanych stokach i w backcountry. Deseczka  zapewnia bezpieczeństwo i wydajność niezbędną do jazdy na snowboardzie na poziomie eksperta w każdym terenie. 
 • Kształt - Directional Twin shape ma tę zaletę, że nos deski nieco się wydłuża ze względu na przesunięcie wiązania w kierunku ogona, co zapewnia lepszą pływalność w puchu. Jednak kształt nosa i ogona pozostaje symetryczny, co oznacza, że ​​nawet jazda na switchu nie stanowi problemu. Subtelny traction tech w centralnej części deski zapewnia lepsze trzymanie krawędzi na twardym śniegu.
 • Profil - Reactive Camber to tradycyjny profil typu camber składający się tylko z jednego camberu od nosa do ogona. Ten profil zapewnia wysoką stabilność, doskonałą kontrolę krawędzi i dużo popu. 
 • Flex - sztywny flex zapewnia absolutną płynność jazdy i stabilność przy dużych prędkościach, zapewniając precyzyjną jazdę i dużo popu.
 • Konstrukcja - Forever Woodcore składa się z czterech różnych, lekkich gatunków drewna: paulowni, świerku, buku i topoli - tworząc rdzeń premium, który zapewnia wysoce dostrojone i dynamiczne wrażenia z jazdy. To super wytrzymała, reaktywna konstrukcja, wypełniona popem. Warstwa wzmacniająca Buried Treasure to połączenie włókien węglowych, kevlarowych i bazaltowych. Dzięki strategicznemu rozmieszczeniu zapewnia desce pewną żywotność, dzięki czemu końce deski są bardziej reaktywne, ale deska pozostaje skrętnie miękka. Triax z włókna szklanego zapewnia wystarczający pop, elastyczność i pierwszorzędną reakcję. 
 • Ślizg; 7200 – spiekany ślizg opracowany specjalnie dla marki Slash. To wyjątkowo twardy, spiekany ślizg z  dodatkiem nanocząsteczek węgla, które zapewniają wyjątkowy poślizg.

Shape & Profil

Positive Camber to baza wyczynowych desek snowboardowych, dzięki dodatkowej przyczepności i dużej reakcji jest to preferowany wybór dla Riderów poszukujących optymalnej wydajności podczas jazdy na krawędzi. Sekretem naszego zaawansowanego cambera jest dodanie płaskich przejść na długości 8 - 10 cm w punktach styku, zapewniających najwyższą precyzję, utrzymanie krawędzi i stabilność.

 Styl jazdy: all-mountain, freeride

 Uniwersalna deska do jazdy w każdych warunkach niezależnie od stopnia zaawansowaniai 

Kształt deski: directional twin

Profil deski: camber 

Positive Camber to baza wyczynowych desek snowboardowych, dzięki dodatkowej przyczepności i dużej reakcji jest to preferowany wybór dla Riderów poszukujących optymalnej wydajności podczas jazdy na krawędzi. Sekretem naszego zaawansowanego cambera jest dodanie płaskich przejść na długości 8 - 10 cm w punktach styku, zapewniających najwyższą precyzję, utrzymanie krawędzi i stabilność.

Szerokość deski: standard

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44

Flex deski: stiff 8/10

Ślizg: spiekany 7200

spiekany ślizg opracowany specjalnie dla marki Nidecker. To wyjątkowo twardy, spiekany ślizg z dodatkiem nanocząsteczek węgla, które zapewniają wyjątkowy poślizg.

Rdzeń: Forever Core

Master Core - konstrukcja ta, to owoc długoletnich eksperymentów inżynierów marki Nidecker z różnymi materiałami i rodzajami drewna, czego efektem jest idealna harmonia doboru drewna o różnych gęstościach i odmian (topola, buk, świerk i paulownia) zachowująca idealny stosunek masy do wydajności i mocy tego super lekkiego, zarazem bardzo mocnego i responsywnego rdzenia.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Tagi