Deska Snowboardowa Nidecker Spectre

 • Deska Snowboardowa Nidecker Spectre
 • Deska Snowboardowa Nidecker Spectre
 • Deska Snowboardowa Nidecker Spectre
 • Deska Snowboardowa Nidecker Spectre
 • Deska Snowboardowa Nidecker Spectre

Nidecker

męskie

1 dzień

Freeride, Carving

Directional

Camber

Standard

Twarda

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.26, na podstawie: 28 ocen

Ostatnie egzemplarze!

1 755 PLN

2 194 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - męska deska snowboardowa Nidecker Spectre.

 • Spectre ma ten sam kształt i teorię projektowania, co Spectre Carbon, łącząc wymagające alpejskie standardy marki Nidecker i wydajności z wszechstronnością all mountain. Aby można było jeździć z dużym dodatnim kątem na przednich i tylnych wiązaniach, zarówno z miękkimi, jak i twardymi butami, ta deska jest stworzona dla jeźdźców, którzy chcą bardzo poznać, co oznacza prawdziwy carving nie tylko na przygotowanym stoku, ale i w warunkach backcountry,  gdy zajdzie taka okoliczność. Charakteryzuje się: autorską konstrukcją N-Tech, innowacyjnym połączeniem konstrukcji cap i sandwich; wyjątkowa warstwa wierzchnia Absorbnid, która pochłania niepożądane wibracje; zaawansowany camber z 8 do 10 cm płaskimi przejściami w punktach styku za nosem i ogonem, zapewniający najwyższą precyzję, trzymanie krawędzi i stabilność; oraz najszybszy i najtrwalszy ślizg produkowana z nanocząsteczek węgla o symbolu N-9000.

 • Konstrukcja; N-Tech – to wynik wieloletnich badań i rozwoju. Wyjątkowa konstrukcja reprezentująca następną generację w produkcji desek snowboardowych. To połączenie konstrukcji sandwich, cap oraz Freeflex  2.0 na nosie, który na nowo definiuje znaczenie snowboardu o najwyższych osiągach.

 • Top; Absorbnid - to innowacyjna górna warstwa przeznaczona do tłumienia wszelkich wibracje. Pozwala ona na opracowywanie responsywnych, dynamicznych desek, które nadal zapewniają płynną i pełną relaksu jazdę.

 • Włókno, Triax Plus - to wynik szeroko zakrojonych testów i współpracy raiderów z inżynierami marki Nidecker. Laminat Triax jest zorientowany pod kątem 45 ° do deski i zawiera różne gęstości włókna szklanego. Zapewnia to stałą elastyczność skrętną, lepszy pop, i więcej reaktywności na każdym kroku.

 • Rdzeń; Light Core – to najlżejszy rdzeń w linii desek Nideckera, zbudowany z 3 różnych rodzajów drewna.  Jest on idealnym połączeniem paulowni gwarantującej niską wagę, topoli zapewniającej należyty pop  i responsywność oraz drewniana bukowego umieszczonego wzdłuż krawędzi dla zwiększenia jego  wytrzymałości, pop i maksymalnej ochrony krawędzi przed uderzeniami.

 • Ślizg; N-9000 – najwyższej klasy spiekany ślizg, produkowany z nanocząsteczek węgla, ma bardzo gęstą strukturę cząsteczkową, dzięki czemu jest on najszybszy i  najtrwalszy w całej kolekcji marki Nidecker. 

Przeznaczenie

Shape & Profil

Freeride CamRock - zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do jazdy typu backcountry. Dłuższy rocker nosa deski, rocker pod stopami i krótszy rocker ogona tworzą zwrotną, inspirującą do jazdy deskę z dużą ilością floatu, aby móc przekroczyć granice freeridingu.

Styl jazdy: freeride, carving

Głównie kierunkowa jazda po przygotowanych trasach oraz poza nimi. Deska ta doskonale nadaje się również do ekstremalnego carvingu praktycznie w każdych warunkach terenowych

Kształt deski: directional

Deska kierunkowa charakteryzuje się wydłużonym nosem deski w stosunku do jej taila. Tego typu deski sprawdzają się najlepiej podczas jazdy po przygotowanym stoku, agresywnej jeździe na krawędzi oraz poza trasami w puchu.

Profil deski: Camrock  

Szerokość deski: standard

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44

Flex deski: stiff 

Deska o sporej sztywności pozwalająca na szybką, stabilną jazdę na krawędzi po przygotowanych trasach oraz poza nimi.

Ślizg: N-9000

Najwyższej klasy spiekany ślizg, produkowany z nanocząsteczek węgla, posiada bardzo gęstą strukturę cząsteczkową, dzięki czemu jest on najszybszy i najtrwalszy w całej kolekcji marki.

Rdzeń: Light Core

To najlżejszy rdzeń w linii desek Nideckera, zbudowany z 3 różnych rodzajów drewna. Jest on idealnym połączeniem paulowni gwarantującej niską wagę, topoli zapewniającej należyty pop i responsywność oraz drewniana bukowego umieszczonego wzdłuż krawędzi dla zwiększenia jego wytrzymałości, pop i maksymalnej ochrony krawędzi przed uderzeniami.

Inserty: 4/2-6+1

Dzięki 6 rzędom insertów rozmieszczonych co 2 cm możesz idealnie dostosować swoją pozycję na desce do własnych potrzeb. System ten jest kompatybilny z mocowaniem wiązań wszystkich producentów na rynku. Rekomendowane para insertów to druga wewnętrzna. Model Megalight posiada dodatkowy rząd insertów do ektremalnego ustawienia set backu

Set back: 30 mm

.

BOARD SIZE (CM)                                        157 N     163 M      168 M
TOTAL LENGTH (MM) 1570 1630 1680
NOSE LENGTH (MM) 245 245 250
CONTACT EDGE LENGTH (MM) 1180 1240 1280
EFFECTIVE EDGE LENGTH (MM) 1275 1335 1375
TAIL LENGTH (MM) 145 145 150
SIDECUT RADIUS (M) 7.4 7.7 7.9
NOSE WIDTH (MM) 270 292 296
UNDERFOOT WIDTH : FRONT FOOT (MM) 227 247 249
WAIST WIDTH (MM) 220 240 242
UNDERFOOT WIDTH : REAR FOOT (MM) 230 249 251
TAIL WIDTH (MM) 264 286 291
TAPER (MM) -6 -6 -5
SET BACK (MM) -40 -40 -40
REFERENCE STANCE (MM) 490 500 510
MINIMUM - MAXIMUM STANCE (MM) 450 - 570 460 - 580 470 - 590
RECOMMENDED RIDER'S WEIGHT (KG.) 60 - 75 70 - 85 80+
RECOMMENDED RIDER'S WEIGHT (LBS.) 132 -165 154 -187 177 +
RECOMMENDED BINDING SIZE M M-L M-L

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Tagi