Deska Snowboardowa Jones Ultracraft

 • Deska Snowboardowa Jones Ultracraft
 • Deska Snowboardowa Jones Ultracraft
 • Deska Snowboardowa Jones Ultracraft
 • Deska Snowboardowa Jones Ultracraft
 • Deska Snowboardowa Jones Ultracraft
 • Deska Snowboardowa Jones Ultracraft
 • Deska Snowboardowa Jones Ultracraft
 • Deska Snowboardowa Jones Ultracraft

Jones

męskie

1 dzień

twarde

Freeride, Carving, Powder

Directional

Camber, Rocker

Standard

Twarda

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.32, na podstawie: 34 ocen

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

1 621 PLN

2 316 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - męska deska snwboardowa Jones Ultracraft 

 • Ultracraft to super-wydajna, alternatywna deska freeridowa, która rżnie stok jak raceowy ścigacz zaś w puchu jest niezrównana. Posiada identyczny kształt jak Hovercraft ale jest wykonany z najwyższej klasy materiałów co sprawia, że w kwestii prędkości nie ma żadnych ograniczeń. Kierunkowy rocker nose zapewnia epicki float, podczas gdy sztywny tail w pełni kontroluje moc deski. Ultracraft jest zbudowany z najbardziej zaawansowanych technicznie komponentów, w tym Textreme Carbon, nowy rdzeń FSC Ultra Core i nowy ślizg Ultra Base -  najszybszy ślizg stworzony przez Jonesa. Kształt 3D Contour Base 4.0 cechuje "łyżkowy" nose i tail dla uzyskania jeszcze lepszej pływalności w puchu oraz płynności podczas wykonywania skrętów natomiast speed channel zapewnia dodatkowy  poślizg i stabilność. Nowością na 2020 rok jest nowy rdzeń FSC Ultra Core oraz warstwę wierzchnią Flax co w połączeniu z bazaltowymi wzmocnieniami  Basalt Power Stringers oferują doskonałą responsywność skrętną, idealne tłumienie drgań i wyższą trwałość.

 • Konstrukcja Ultra - to nowa definicja tego, co jest potrzebne do zbudowania deski snowboardowej. Ekipa Jonesa przeanalizowała każdy centymetr deski, aby precyzyjnie ulokować odpowiednie elementy konstrukcyjne dokładnie tam, gdzie są potrzebne, jednocześnie eliminując ich nadmiar.. Połączenie tych innowacyjnych technik konstrukcyjnych z super-lekkimi, drewnianymi rdzeniami i włóknem węglowym zapewnia rewolucyjne rezultaty. Deski Jones wykonane w technologii Ultra to najlżejsze, a jednocześnie najtrwalsze deski snowboardowe na rynku.

 • 3D Contour Base 4.0 - najbardziej zaawansowana konstrukcja z 7 mm spoonem na nosie, 4 mm na ogonie i 1 mm głębokości kanału Speed Channel między krawędziami ogona. Wklęsły Speed Channel wypycha luźny śnieg spod deski, aby zwiększyć prędkość. Zastosowanie Hovercraft · Ultracraft · Storm Chaser · Women’s Hovercraft.

 • Wzmocnienia Basalt Power Stringers – nowa, zrównoważona warstwa wzdłużnych włókien wzmacniających wykonana w 100% z naturalnego materiału jakim jest bazalt, co znacząco poprawia reakcję skrętną i transferuje energię deski z pomiędzy stóp po same końce deski w celu eliminacji drgań nosa i ogona deski.

 • Ślizg Ultra Base - nowy,  ekskluzywny ślizg marki Jones, który ustanawia nowe standardy wydajności. Laboratoryjne wyniki i testy na śniegu pokazują, że posiada on 25% lepsze wchłanianie wosku, lepszy poślizg na mokrym śniegu i lepszą trwałość podczas szlifowania. Podwojona została również ilość wosku oraz jego struktura oraz działanie w szerszym zakresie warunków pogodowych.

 • Rdzeń FSC™ Ultra Core - nowy Ultra Core to najlżejszy drewniany rdzeń jaki został wyprodukowany przez Jonesa. Rdzeń wykonany jest głównie z paulowni ze specjalnie rozmieszczonymi podłużnicami z drewna topoli dla zwiększenia trwałości i siły skrętnej.

 • Triax Fiberglass - wieloosiowy, zszywany laminat z włókna szklanego, który zapewnia precyzyjną i szybką jazdę w każdym terenie i warunkach śniegowych.

 • Oversized Recycled Edges - wszystkie deski Jones’a są posiadają powiększone krawędzie wykonane ze stali pochodzącej z recyklingu dla dodatkowej trwałości i zachowania zrównoważonego rozwoju.

 • Recycled ABS - tworzywo ABS jest niestety niezbędnym złem w produkcji desek snowboardowych. Jones do produkcji tego tworzywa wykorzystuje wyłącznie plastik pochodzący z recyklingu.

 • Wend Natural Wax - deski Jones są gotowe do bezpośredniego użycia zaraz po odbiorze ze sklepu i są fabrycznie woskowane naturalnym woskiem Wend.

 • Super Sap Bio Resin - wszystkie deski Jonesa są zbudowane w oparciu o biologiczne, odnawialne żywice epoksydowa zamiast epoksydów na bazie ropy naftowej. Surowce używane do produkcji laminatu Super Sap Bio-Resin są produktami odpadowymi procesów przemysłowych oraz roślin. Produkcja laminatu Super Sap wymaga 33% mniej emisje gazów cieplarnianych niż konwencjonalna żywica epoksydowa.

Przeznaczenie

Jones Ultracraft - przeznaczenie

Shape & Profil

Styl jazdy: freeride, carving, puch

Głównie kierunkowa jazda po przygotowanych trasach oraz poza nimi. deska doskonale nadająca się do dynamicznej jazdy na krawędzi Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć co oznacza jazda w puchu.

Kształt deski: directional

Deska kierunkowa charakteryzuje się wydłużonym nosem deski w stosunku do jej taila. Tego typu deski sprawdzają się najlepiej podczas jazdy po przygotowanym stoku, agresywnej jeździe na krawędzi oraz poza trasami w puchu.

Profil deski: directional rocker  

 

Hybrydowy profil rocker/camber charakteryzuje się dłuższym rockerem na nosie deski niż na ogonie i camberem między wiązaniami. Podniesiony nose deski, dzięki zastosowaniu rockera, unosi ja i poprawia zwrotność podczas gdy camber pomiędzy stopami zapewnia znakomite trzymanie krawędzi i reaktywność.

Szerokość deski: standard

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44

Flex deski: medium, playfull 8/10

Parametr ten opisuje sztywność deski. W tym przypadku mamy do czynienia z deską stosunkowo twardą.

Ślizg: spiekany 9900

Wykonany z UHMW bardzo wysokiej gęstości cząsteczkowej (UHMW) polietylenu oraz węgla. Ten super szybki ślizg spiekany jest łatwy w regeneracji dzięki zastosowanemu materiałowi.

Rdzeń:  FSC™ Ultra Core

Najdoskonalszy z możliwych rdzeń marki Jones.

.

Product Size Weight Range (lbs/kg) Bindings Recommended Size Weight / Production tolerance +/- 15% Big Horn Series Effective Edge Length Nose Length (cm) Tail Length (cm) Nose Width (cm) Waist Width (cm) Tail Width (cm) Taper Sidecut (m) Reference Stance (cm) Centered Stance (cm) Setback (cm)
148 90-140 lbs / 41-63 kg S/M 2,7 kg / 5,9 lbs 115.6 38.9 15.5 29.62 24.9 28.36 1.15 7.9 54 52 3
152 110-160 lbs / 49-73 kg S/M 2,9 kg / 6,3 lbs 119.1 39.4 15.5 29.84 25.4 28.69 1.15 8.9 56 54 3
156 130-180 lbs / 59-82 kg M/L 3,0 kg / 6,6 lbs 122.5 40 15.5 30.48 26 29.34 1.15 9.3 58 56 3
160 160-210 lbs / 73-95 kg M/L 3,2 kg / 7,0 lbs Big Horn Series 125.7 40.4 15.9 31.01 26.4 29.87 1.15 9.5 60 58 3
164 170-220+ lbs / 77-100+ kg M/L 3,3 kg / 7,2 lbs Big Horn Series 128.9 40.8 16.3 31.4 26.8 30.29 1.15 10 60 58 3

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

PASUJĄCE WIĄZANIA SNOWBOARDOWE

Tagi