Deska Snowboardowa Slash ATV

Nowy Deska Snowboardowa Slash ATV Zobacz większe

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 170 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 170 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 34 PLN.


męskie

1 dzień

All Mountain, Freestyle

Direct. Twin

Camber

Standard

Twarda

Ostatnie egzemplarze!

1 707 PLN

Opis

Informacje szczegółowe - męska deska snowboardowa Slash ATV.

 • Tegoroczny ATV od Gigi Ruffa to oryginalny projekt marki Slash - lekki, reaktywny, kierunkowy twin, z niewielkim 13-cm set backiem. Jego profil to positve camber do wykonywania olli i czystych, agresywnych ciętych skrętów. Rdzeń Forever Core składa się z hybrydowej mieszanki wysokiej klasy drewna (paulownia, świerk, buk i topola), zapewniając moc, lekkość i zestrojone czucie. Zewnętrzna powłoka z włókna szklanego Reactive Flex zapewnia nie tylko solidny pop wzdłużny, ale także dodaje dynamiczny flex poprzeczny, aby uzyskać więcej gripu podczas jazdy na krawędzi. Mieszanka włókna węglowego, kevlaru i bazaltu zwana Buried Treasure rozciąga się w kierunku krawędzi, aby przyspieszyć reakcję i odbicie, jednocześnie pozwalając na zastosowanie cieńszego rdzenia bez utraty mocy. Jego głęboki sidecut generuje szybkie przejście z krawędzi na krawędź, zaś subtelne działanie krawędzi typu Ultimate Traction wgryza się bez problemu w najtwardsze podłoże. 

 • Konstrukcja; N-Tech - to wynik wieloletnich badań i rozwoju. Wyjątkowa konstrukcja reprezentująca następną generację w produkcji desek snowboardowych. To połączenie konstrukcji sandwich, cap oraz Freeflex  2.0 na nosie, który na nowo definiuje znaczenie snowboardu o najwyższych osiągach.

 • Top; Reactive Flex - to innowacyjna górna warstwa przeznaczona do tłumienia wszelkich wibracje oraz zapewniająca solidny wzdłużny pop i poprzeczny flex wspomagający trzymanie krawędzi w dynamicznych skrętach.  

 • Włókno, Triax - to wynik szeroko zakrojonych testów i współpracy raiderów z inżynierami marki Slash. Laminat Triax jest zorientowany pod kątem 45 ° do deski i zawiera różne gęstości włókna szklanego. Zapewnia to stałą elastyczność skrętną, lepszy pop, i więcej reaktywności na każdym kroku.

 • Rdzeń; Forever Core – konstrukcja ta, to owoc długoletniej historii eksperymentów inżynierów marki Slash z różnymi materiałami i rodzajami drewna czego efektem jest idealna harmonia doboru drewna o  różnych gęstościach i odmian (topola, buk, świerk i paulownia), co przekłada się na idealny stosunek masy do wydajności, mocy oraz moc i responsywność,

 • Ślizg; 7200 – spiekany ślizg opracowany specjalnie dla marki Slash. To wyjątkowo twardy, spiekany ślizg z  dodatkiem nanocząsteczek węgla, które zapewniają wyjątkowy poślizg.

Shape & Profil

Positive Camber to baza wyczynowych desek snowboardowych, dzięki dodatkowej przyczepności i dużej reakcji jest to preferowany wybór dla Riderów poszukujących optymalnej wydajności podczas jazdy na krawędzi. Sekretem naszego zaawansowanego cambera jest dodanie płaskich przejść na długości 8 - 10 cm w punktach styku, zapewniających najwyższą precyzję, utrzymanie krawędzi i stabilność.

 Styl jazdy: all-mountain, freeride

 Uniwersalna deska do jazdy w każdych warunkach niezależnie od stopnia zaawansowaniai 

Kształt deski: directional twin

Profil deski: camber 

Positive Camber to baza wyczynowych desek snowboardowych, dzięki dodatkowej przyczepności i dużej reakcji jest to preferowany wybór dla Riderów poszukujących optymalnej wydajności podczas jazdy na krawędzi. Sekretem naszego zaawansowanego cambera jest dodanie płaskich przejść na długości 8 - 10 cm w punktach styku, zapewniających najwyższą precyzję, utrzymanie krawędzi i stabilność.

Szerokość deski: standard

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44

Flex deski: stiff 8/10

Ślizg: spiekany 7200

spiekany ślizg opracowany specjalnie dla marki Nidecker. To wyjątkowo twardy, spiekany ślizg z dodatkiem nanocząsteczek węgla, które zapewniają wyjątkowy poślizg.

Rdzeń: Forever Core

Master Core - konstrukcja ta, to owoc długoletnich eksperymentów inżynierów marki Nidecker z różnymi materiałami i rodzajami drewna, czego efektem jest idealna harmonia doboru drewna o różnych gęstościach i odmian (topola, buk, świerk i paulownia) zachowująca idealny stosunek masy do wydajności i mocy tego super lekkiego, zarazem bardzo mocnego i responsywnego rdzenia.

Set back: 13 mm

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Tagi