Deska Snowboardowa Slash ATV

Deska Snowboardowa Slash ATV Zobacz większe

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 119 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 119 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 24 PLN.


męskie

1 dzień

All Mountain, Freestyle

Direct. Twin

Camber

Standard

Twarda

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

Poradnik snowboardowy

1 195 PLN

1 707 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - męska deska snowboardowa Slash ATV.

 • Tegoroczny ATV od Gigi Ruffa to oryginalny projekt marki Slash - lekki, reaktywny, kierunkowy twin, z niewielkim 13-cm set backiem. Jego profil to positve camber do wykonywania olli i czystych, agresywnych ciętych skrętów. Rdzeń Forever Core składa się z hybrydowej mieszanki wysokiej klasy drewna (paulownia, świerk, buk i topola), zapewniając moc, lekkość i zestrojone czucie. Zewnętrzna powłoka z włókna szklanego Reactive Flex zapewnia nie tylko solidny pop wzdłużny, ale także dodaje dynamiczny flex poprzeczny, aby uzyskać więcej gripu podczas jazdy na krawędzi. Mieszanka włókna węglowego, kevlaru i bazaltu zwana Buried Treasure rozciąga się w kierunku krawędzi, aby przyspieszyć reakcję i odbicie, jednocześnie pozwalając na zastosowanie cieńszego rdzenia bez utraty mocy. Jego głęboki sidecut generuje szybkie przejście z krawędzi na krawędź, zaś subtelne działanie krawędzi typu Ultimate Traction wgryza się bez problemu w najtwardsze podłoże. 

 • Konstrukcja; N-Tech - to wynik wieloletnich badań i rozwoju. Wyjątkowa konstrukcja reprezentująca następną generację w produkcji desek snowboardowych. To połączenie konstrukcji sandwich, cap oraz Freeflex  2.0 na nosie, który na nowo definiuje znaczenie snowboardu o najwyższych osiągach.

 • Top; Reactive Flex - to innowacyjna górna warstwa przeznaczona do tłumienia wszelkich wibracje oraz zapewniająca solidny wzdłużny pop i poprzeczny flex wspomagający trzymanie krawędzi w dynamicznych skrętach.  

 • Włókno, Triax - to wynik szeroko zakrojonych testów i współpracy raiderów z inżynierami marki Slash. Laminat Triax jest zorientowany pod kątem 45 ° do deski i zawiera różne gęstości włókna szklanego. Zapewnia to stałą elastyczność skrętną, lepszy pop, i więcej reaktywności na każdym kroku.

 • Rdzeń; Forever Core – konstrukcja ta, to owoc długoletniej historii eksperymentów inżynierów marki Slash z różnymi materiałami i rodzajami drewna czego efektem jest idealna harmonia doboru drewna o  różnych gęstościach i odmian (topola, buk, świerk i paulownia), co przekłada się na idealny stosunek masy do wydajności, mocy oraz moc i responsywność,

 • Ślizg; 7200 – spiekany ślizg opracowany specjalnie dla marki Slash. To wyjątkowo twardy, spiekany ślizg z  dodatkiem nanocząsteczek węgla, które zapewniają wyjątkowy poślizg.

Shape & Profil

Positive Camber to baza wyczynowych desek snowboardowych, dzięki dodatkowej przyczepności i dużej reakcji jest to preferowany wybór dla Riderów poszukujących optymalnej wydajności podczas jazdy na krawędzi. Sekretem naszego zaawansowanego cambera jest dodanie płaskich przejść na długości 8 - 10 cm w punktach styku, zapewniających najwyższą precyzję, utrzymanie krawędzi i stabilność.

 Styl jazdy: all-mountain, freeride

 Uniwersalna deska do jazdy w każdych warunkach niezależnie od stopnia zaawansowaniai 

Kształt deski: directional twin

Profil deski: camber 

Positive Camber to baza wyczynowych desek snowboardowych, dzięki dodatkowej przyczepności i dużej reakcji jest to preferowany wybór dla Riderów poszukujących optymalnej wydajności podczas jazdy na krawędzi. Sekretem naszego zaawansowanego cambera jest dodanie płaskich przejść na długości 8 - 10 cm w punktach styku, zapewniających najwyższą precyzję, utrzymanie krawędzi i stabilność.

Szerokość deski: standard

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44

Flex deski: stiff 8/10

Ślizg: spiekany 7200

spiekany ślizg opracowany specjalnie dla marki Nidecker. To wyjątkowo twardy, spiekany ślizg z dodatkiem nanocząsteczek węgla, które zapewniają wyjątkowy poślizg.

Rdzeń: Forever Core

Master Core - konstrukcja ta, to owoc długoletnich eksperymentów inżynierów marki Nidecker z różnymi materiałami i rodzajami drewna, czego efektem jest idealna harmonia doboru drewna o różnych gęstościach i odmian (topola, buk, świerk i paulownia) zachowująca idealny stosunek masy do wydajności i mocy tego super lekkiego, zarazem bardzo mocnego i responsywnego rdzenia.

Set back: 13 mm

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Tagi