Deska Snowboardowa Nidecker Sensor

Nowy Deska Snowboardowa Nidecker Sensor Zobacz większe

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 170 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 170 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 34 PLN.


męskie

1 dzień

All Mountain, Freestyle

Twin Tip

Hybrid

Standard, Wide

Średnia

1 707 PLN

Opis

Informacje szczegółowe - męska deska snowboardowa Nidecker Sensor.

 • Idealna deska do trików i całodziennej jazdy freestyle. Sensor został zaprojektowany specjalnie dla nowej generacji riderów, którzy chcą bawić się wykonywaniem stylowych trików na płaskiej desce. W tym celu szejperzy Nideckera opracowali specjalną konstrukcję SIDE KICK TECH, która zapewnia dodatkowy udźwig pod punktami kontaktowymi i pozwala desce jak najłatwiej wykręcić nos i ogon, aby wykonać dowolne triki. Główne cech tego modelu to: konstrukcja Premium Sandwich wykonana z zaawansowanych materiałów, takich jak karbon i Kev¬lar® dla dodatkowej trwałości i lepszego tłumienia drgań; shapr Freestyle Camrock - trójfazowa konstrukcja z większym rockerem na nosie i ogonie oraz flatem między wiązania; nasz wyjątkowo silny, czuły i lekki rdzeń Master Core, zbudowany z drewna o różnej gęstości zapewniając lepszy stosunek masy do wydajności i jej mocy; oraz bardzo mocny, spiekany ślizg N7000.

 • Konstrukcja; Premium Sandwich - konstrukcja wyższego poziomu oferująca zwiększa moc i reakcję w porównaniu z konstrukcją Calssic Sandwich.  Wykorzystywanie zaawansowanych materiałów takich jak: Carbon i Kevlar® nadaje desce więcej popu i skutecznie poprawia amortyzację.

 • Top; Absorbnid - to innowacyjna górna warstwa przeznaczona do tłumienia wszelkich wibracje. Pozwala ona na opracowywanie responsywnych, dynamicznych desek, które nadal zapewniają płynną i pełną relaksu jazdę.

 • Włókno, Dual Plus - standardowe dwuosiowe włókno szklane o włóknach ułożonych pod kątem 90 ° zostało zaprojektowane tak, aby wybaczać błędy zapewniając przewidywalny flex. Jest odporne na urazy, niezawodne i idealne na wszystkie rodzaje terenu oraz umiejętności riderów.

 • Rdzeń; Master Core – konstrukcja ta, to owoc długoletniej historii eksperymentów inżynierów marki Nidecker z różnymi materiałami i rodzajami drewna czego efektem jest idealna harmonia doboru drewna o  różnych gęstościach i odmian (topola, buk, świerk i paulownia), co przekłada się na idealny stosunek masy do wydajności, mocy oraz moc i responsywność,

 • Ślizg; N-7000 – spiekany ślizg opracowany specjalnie dla marki Nidecker. To wyjątkowo twardy, spiekany ślizg z  dodatkiem nanocząsteczek węgla, które zapewniają wyjątkowy poślizg.

Przeznaczenie

SENSOR_ok.jpg

Shape & Profil

CamRock reprezentuje najlepszą kombinację rocker/camber w konstrukcji desek snowboardowych. Ten wypróbowany i ulepszany od wielu lat profil, jest idealny dla riderów, którzy chcą cieszyć się wszystkimi aspektami snowboardu. Z camberem między wiązaniami i rockerem równomiernie rozmieszczonymi na nosie i ogonie, jest to najlepszy profil dla desek typu all-mountain sprawdzający się w każdych warunkach z czego będziesz się cieszył w nieskończoność. Standardowy CamRock to najlepszy hybrydowy profil rocker/camber na rynku wybierany przez większość snowboardzistów.

 Styl jazdy: all-mountain, freestyle

 Uniwersalna deska do jazdy w każdych warunkach niezależnie od stopnia zaawansowaniai Deski ukierunkowane na wykonywanie ewolucji w snow parku, pajpie i na stoku. 

Kształt deski: twin-tip

Twin tip to symetryczna deska gdzie nos i ogon są takiej samej długości. W większości stosowane do jazdy freestyle.

Profil deski: standard camrock  

 

CamRock reprezentuje najlepszą kombinację rocker/camber w konstrukcji desek snowboardowych. Ten wypróbowany i ulepszany od wielu lat profil, jest idealny dla riderów, którzy chcą cieszyć się wszystkimi aspektami snowboardu. Z camberem między wiązaniami i rockerem równomiernie rozmieszczonymi na nosie i ogonie, jest to najlepszy profil dla desek typu all-mountain sprawdzający się w każdych warunkach z czego będziesz się cieszył w nieskończoność. Standardowy CamRock to najlepszy hybrydowy profil rocker/camber na rynku wybierany przez większość snowboardzistów.

Szerokość deski: standard, wide

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44Deski wide przeznaczone są dla riderów o rozmiarze stopy 45 i większym

Flex deski: medium

Średnia sztywność deski zapewnia przyzwoite trzymanie krawędzi oraz stabilność przy średnich prędkościach jednocześnie pozwala zabawić się w parku i w barku.

Ślizg: spiekany N-7000

spiekany ślizg opracowany specjalnie dla marki Nidecker. To wyjątkowo twardy, spiekany ślizg z dodatkiem nanocząsteczek węgla, które zapewniają wyjątkowy poślizg.

Rdzeń: Master Core

Master Core - konstrukcja ta, to owoc długoletnich eksperymentów inżynierów marki Nidecker z różnymi materiałami i rodzajami drewna, czego efektem jest idealna harmonia doboru drewna o różnych gęstościach i odmian (topola, buk, świerk i paulownia) zachowująca idealny stosunek masy do wydajności i mocy tego super lekkiego, zarazem bardzo mocnego i responsywnego rdzenia.

Set back: 0 mm

.

Nidecker_Snowboard_Sensor_3 [Rozdzielczo

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Tagi