Deska Snowboardowa Nidecker Escape

Nowy Deska Snowboardowa Nidecker Escape Zobacz większe

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 151 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 151 punktów lojalnościowych może być zamienione na jeden bon o wartości 30 PLN.


męskie

1 dzień

All Mountain, Freeride

Directional

Camber

Standard, Wide

Średnia

Ostatnie egzemplarze!

1 511 PLN

Opis

Informacje szczegółowe - męska deska snowboardowa Nidecker Escape.

 • Nowa odsłona deski Escape zainspirowana jest super wydajnością najwyższych modeli marki Nideckera, jednak o nieco przyjaźniejszym flexie, a co za tym idzie, większym komforcie jazdy. Ta deska jest idealna do spędzenia na niej całego dnia w górach. Posiada: wierzchnią warstwę wykonaną z forniru drewna jesionu oferującego świetną reaktywność i absorpcja; profil positive camber między punktami kontaktowymi; konstrukcję Premium Sandwich zapewniającą dużą moc, szybkość reakcji, pop i amortyzację wynikającą z zastosowania zaawansowanych materiałów, takich jak karbon i Kevlar®; wyjątkowo mocny, elastyczny i lekki rdzeń Master Core, zbudowany z idealną harmonią z drewna o różnych gęstościach i gatunków dla zapewnienia idealnego stosunku masy, do wydajności i mocy; oraz niezwykle twardy, spiekany ślizg N-7000, wyprodukowany z nanocząsteczek węgla, aby zapewnić doskonały poślizg.
 • Konstrukcja; Premium Sandwich - konstrukcja wyższego poziomu oferująca zwiększa moc i reakcję w porównaniu z konstrukcją Calssic Sandwich.  Wykorzystywanie zaawansowanych materiałów takich jak: Carbon i Kevlar® nadaje desce więcej popu i skutecznie poprawia amortyzację.

 • Top; Ash wood veneer – ta górna warstwa forniru jesionowego zapewnia dodatkową szybkość reakcji i jest najbardziej naturalnym sposobem na znalezienie najlepszej równowagi między absorpcją drgań i popem.

 • Włókno, Dual Plus - standardowe dwuosiowe włókno szklane o włóknach ułożonych pod kątem 90 ° zostało zaprojektowane tak, aby wybaczać błędy zapewniając przewidywalny flex. Jest odporne na urazy, niezawodne i idealne na wszystkie rodzaje terenu oraz umiejętności riderów.

 • Rdzeń; Master Core – konstrukcja ta, to owoc długoletniej historii eksperymentów inżynierów marki Nidecker z różnymi materiałami i rodzajami drewna czego efektem jest idealna harmonia doboru drewna o  różnych gęstościach i odmian (topola, buk, świerk i paulownia), co przekłada się na idealny stosunek masy do wydajności, mocy oraz moc i responsywność,

 • Ślizg; N-7000 – spiekany ślizg opracowany specjalnie dla marki Nidecker. To wyjątkowo twardy, spiekany ślizg z  dodatkiem nanocząsteczek węgla, które zapewniają wyjątkowy poślizg.

Przeznaczenie

ESCAPE@3x-100 [Rozdzielczość Pulpitu.j

Shape & Profil

Positive Camber to baza wyczynowych desek snowboardowych, dzięki dodatkowej przyczepności i dużej reakcji jest to preferowany wybór dla Riderów poszukujących optymalnej wydajności podczas jazdy na krawędzi. Sekretem naszego zaawansowanego cambera jest dodanie płaskich przejść na długości 8 - 10 cm w punktach styku, zapewniających najwyższą precyzję, utrzymanie krawędzi i stabilność.

 Styl jazdy: all-mountain, freeride

 Uniwersalna deska do jazdy w każdych warunkach niezależnie od stopnia zaawansowaniai Głównie kierunkowa jazda po przygotowanych trasach oraz poza nimi.  

Kształt deski: directional

Deska kierunkowa charakteryzuje się wydłużonym nosem deski w stosunku do jej taila. Tego typu deski sprawdzają się najlepiej podczas jazdy po przygotowanym stoku, agresywnej jeździe na krawędzi oraz poza trasami w puchu.

Profil deski: directional rocker  

 

Positive Camber to baza wyczynowych desek snowboardowych, dzięki dodatkowej przyczepności i dużej reakcji jest to preferowany wybór dla Riderów poszukujących optymalnej wydajności podczas jazdy na krawędzi. Sekretem naszego zaawansowanego cambera jest dodanie płaskich przejść na długości 8 - 10 cm w punktach styku, zapewniających najwyższą precyzję, utrzymanie krawędzi i stabilność.

Szerokość deski: standard, wide

Deski o standardowej szerokości przeznaczona jest dla snowboardzistów o rozmiarze stopy nie większym niż 44Deski wide przeznaczone są dla riderów o rozmiarze stopy 45 i większym

Flex deski: medium

Średnia sztywność deski zapewnia przyzwoite trzymanie krawędzi oraz stabilność przy średnich prędkościach jednocześnie pozwala zabawić się w parku i w barku.

Ślizg: spiekany N-7000

spiekany ślizg opracowany specjalnie dla marki Nidecker. To wyjątkowo twardy, spiekany ślizg z dodatkiem nanocząsteczek węgla, które zapewniają wyjątkowy poślizg.

Rdzeń: Master Core

Master Core - konstrukcja ta, to owoc długoletnich eksperymentów inżynierów marki Nidecker z różnymi materiałami i rodzajami drewna, czego efektem jest idealna harmonia doboru drewna o różnych gęstościach i odmian (topola, buk, świerk i paulownia) zachowująca idealny stosunek masy do wydajności i mocy tego super lekkiego, zarazem bardzo mocnego i responsywnego rdzenia.

Set back: 10 mm

.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Tagi