Deska Snowboardowa Nidecker Rave

 • Deska Snowboardowa Nidecker Rave

Nidecker

męskie

1 dzień

All Mountain, Freestyle

Direct. Twin

Hybrid

Standard, Wide

Średnia

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka

Średnia ocena: 4.66, na podstawie: 68 ocen

Ten produkt nie występuje już w magazynie.

1 121 PLN

1 869 PLN

Gwarancja najniższej ceny

Gwarancja najniższej ceny!

Wysyłka w 24h

Wysyłka w 24h

14 dni na zwrot zakupów

14 dni na zwrot zakupów

Opis

Informacje szczegółowe - męska deska snowboardowa Nidecker Rave.

 • Idealne rozwiązanie na wszystkie warunki śniegowe, każdy rodzaj terenu, do jazdy od rana do rana. Nidecker Rave to najbardziej uniwersalna deska freeride do jazdy na każdej górze. Wszystko zależy do czego chcesz ją wykorzystać: jazda w puchu, rzeźbienie ciętym skrętem góry, szybki slalom, a nawet wykonanie kilku backfleepów jeśli jest taka potrzeba. Rave jest częścią serii R8 Sidecut do wszechstronnej, codziennej jazdy. Posiada również: innowacyjną konstrukcję N-Tech, Freeflex 3.0 na nosie, aby zapobiec niepożądanym wibracjom; profil – positive camber między punktami kontaktowymi; najlżejszy rdzeń zbudowany z trzech różnych rodzajów drewna dla zapewnienia optymalnej lekkości, popu, szybkości reakcji i wytrzymałości. Najwyższej klasy ślizg N9000, wyprodukowany z nanocząsteczek węgla jest doskonałym dopełnieniem całości konstrukcji tej deski.

 • Konstrukcja; N-Tech - to wynik wieloletnich badań i rozwoju. Wyjątkowa konstrukcja reprezentująca następną generację w produkcji desek snowboardowych. To połączenie konstrukcji sandwich, cap oraz Freeflex  2.0 na nosie, który na nowo definiuje znaczenie snowboardu o najwyższych osiągach.

 • Top; Absorbnid - to innowacyjna górna warstwa przeznaczona do tłumienia wszelkich wibracje. Pozwala ona na opracowywanie reaktywnych, dynamicznych desek, które nadal zapewniają płynną i pełną relaksu jazdę. 

 • Włókno, Triax Plus - to wynik szeroko zakrojonych testów i współpracy raiderów z inżynierami marki Nidecker. Laminat Triax jest zorientowany pod kątem 45 ° do deski i zawiera różne gęstości włókna szklanego. Zapewnia to stałą elastyczność skrętną, lepszy pop, i więcej reaktywności na każdym kroku.

 • Rdzeń; Light Core – to najlżejszy rdzeń w linii desek Nideckera, zbudowany z 3 różnych rodzajów drewna.  Jest on idealnym połączeniem paulowni gwarantującej niską wagę, topoli zapewniającej należyty pop  i reaktywność oraz drewniana bukowego umieszczonego wzdłuż krawędzi dla zwiększenia jego  wytrzymałości, pop i maksymalnej ochrony krawędzi przed uderzeniami.

 • Ślizg; N-9000 – najwyższej klasy spiekany ślizg, produkowany z nanocząsteczek węgla, posiada bardzo gęstą strukturę cząsteczkową, dzięki czemu jest on najszybszy i  najtrwalszy w całej kolekcji marki.

     
       SHAPE & PROFIL

SPOSÓB PŁATNOŚCI

 • Za pobraniem
  Za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze.

 • Szybki przelew PayU
  Przelew z konta lub karty kredytowej

 • Wpłata na konto
  Zapłata tradycyjnym przelewem internetowym lub w urzędzie pocztowym.
  Brak opłaty po upływie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, oznacza anulowanie zamówienia.

 • Płatność ratalna
  Zapłata w systemie Raty PayU.

SPOSÓB DOSTAWY

 • Przesyłka kurierska
  Przesyłka zostanie do Ciebie wysłana jedną z wymienionych firm kurierskich: Inpost, DPD, GLS                              Koszt wysyłki: 16 zł, 19 zł - przesyłka przedpłacona, 19 zł, 25 zł - przesyłka pobraniowa 

REKLAMACJE

Każdy zakupiony w  produkt można reklamować z tytułu rękojmi przez okres 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych

ZWROTY

Najdroższy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy lub wymiany zakupionego produktu w terminie 14 dni od daty jego otrzymania. Koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Klienta. 

Tagi