Bluzy , T-shirty , Czapki

 

  

Bluzy , T-shirty , Czapki 

Jest 39 produktów.
Producenci sprzętu , z który się utożsamiamy oferują również liczne dodatki - bluzy , koszulki , czapki i inne dodatki .
Produkty te znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu . 

Podkategorie

 • Jones Snowboards
  Marka Jones Snowboard powstała w 2009 roku a jej załozycielem jest Jeremy Jones - ikona światowego snowboardingu . Od ponad 30 lat związany z górami i snowboardem . Jak sam twierdzi snowboarding jest jego życiam a nie pracą . Marka powstała w kooperacji ze szwajcarską firmą Nidecker , która w oparciu o swoją inżynierską wiedzę i wieloletnie doświadczenie w branży potrafiła stworzyć deski snowboardowe spełniające najwyższe kryteria wymagane przez Jeremy Jonesa .
 • Spy Optics

  SPY to światowy producent gogli oraz okularów funkcjonujący na rynku od wczesnych lat 90-tych . Firma została założona przez grupę sportowców oraz designerów szukających nowego spojrzenia na rzeczywistość i ich potrzeb przez pryzmat highendowych rozwiązań technicznych w optyce użytkowej . Tak dobrany zespół był zmotywowany nie tylko do tworzenia z pełną swobodą kreatywnych rozwiązań w dziedzinie designu ale również we wprowadzaniu nowych rozwiązań technologicznych

  Założyciele SPY uprawiali surfing, snowboarding, narciarstwo, jeździli także na rowerach, motorach i samochodami oczywiście. Opatentowany system anti-fog firmy SPY narodził się z pasji do tak szeroko rozumianej „jazdy". Oleofobowe i hydrofobowe powłoki soczewek zostały zapoczątkowane dzięki tej samej pasji, gdzie, razem z dozą kalifornijskiego stylu, stylistyczna forma szybko nabrała funkcjonalne kształty
  To było prawie dwadzieścia lat temu, a te elementy działania pozostają niezmienne .
  Ich ostatnią innowacją stały się szkła HEPPY LENS , które w parze z ochroną oraz świetnym designem wnoszą sporą dawkę szczęścia w nasze codzienne życie .

  W ofercie SPY znajdziesz gogle do każdej dyscypliny sportu , która ich wymaga - snow , moto , snowX . Okulary zaś są sygnowane przez takie gwiazdy światowego sportu jak : Ken Block , Alana Blanchard , Alex Grey czy też John John Florence.

 • Shred
  Shred to ekskluzywna marka produkująca między innymi gogle narciarskie (snowboardowe) . Shred szczyci się perfekcyjną jakością wykonania oraz zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań technicznych w produkcji gogli narciarskich . Współwłaścicielem marki jest wielokrotny mistrz świata oraz mistrz olimpijski w narciarstwie alpejskim Ted Ligety i to głównie za jego sprawą marka Shred osiągnęła taki sukces na rynku .
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 39 elementów