Katalog

Wiązania Snowboardowe

 

  

Wiązania Snowboardowe 

Jest 141 produktów.
Nasz sklep oferuje szeroki wybór wiązań snowboardowych. Wiązania snowboardowe powinny być odpowiednio dobrane do rodzaju deski oraz perfekcyjnie dopasowane do butów snowboardowych W naszym sklepie oferujemy najlepsze światowe marki takie jak Flow, Nidecker, Now, Drake, oraz Union.

Podkategorie

 • Wiązania Now Snowboard
  Po latach planowania, projektowania i testowania JF Pelchat – były prorider być może nie znany młodszej publice – zaprezentował w końcu swoje dzieło - NOW - wiązanie snowboardowe zainspirowane mechaniką trucków deskorolkowych. O nowym produkcie zrobiło się głośno w styczniu 2012, kiedy ogłoszono przyznanie nagrody ISPO Product of the YEAR – największego i najbardziej prestiżowego wyróżnienia przenysłu snowboardowego. Za raz po nim posypały się Platinum Award przyznawana przez Snowboard Mag oraz Editor's Pick od Transworld Business. Krótko mówiąc, wiązania zgarnęły wszystko co było możliwe. Jednak największym wyróżnieniem są opinie riderów – od tych początkujących po topowych prosów, zarówno jibberów jak i big mountain freeridowców, większość z nich bardzo wysoko ocenia innowacyjny produkt Pelchata, a sporo z nich już nie wróciło do swoich starych wiązań.
 • Wiązania Drake
  Drake to włoski producent wiązań snowboardowych . Każdy rider w zależności od zasobności swoje portfela znajdzie dla siebie odpowiednie wiązanie w kolekcji Drake . Cechą charakterystyczną łączącą wszystkie modele wiązań Drake jest aluminiowa piętka . Z jednej strony mamy pewność , że przy udarze nie ulegnie ten element zniszczeniu , z drugiej jednak strony należy pamiętać , że aluminium nie pochłania drgań , których nie unikniemy jeżdżąc na snowboardzie , więc trzeba liczyć się z tym , że będą one przenoszone na nasze stawy .
 • Wiązania Nidecker
  Nidecker to potentat w konstruowaniu najlepszych desek na świecie . Niektórzy konkurenci z branży snowboardowej traktowali produkcję wiązań przez firmę Nidecker z lekkim przymróżeniem oka - do czasu . Swoją doskonałość w bufowie wiązań firma Nidecker potwierdziła m. in. na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi gdzie Pierre Vaultier - francuski snowboardzista , zdobył złoty medal olimpijski używając właśnie wiązań Nidecker .
 • Wiązania Flow
  Marka Flow charakteryzuje się nieco inno specyfiką budowy swoich wiązań snowboardowych . Łyżka w tych wiązaniach jest ruchoma - odchyla się w celu zapięcia w nich butów . System ten ułatwie zapinanie i wypinanie się ale tylko w specyficznych sytuacjach . Ponadto nie wszyscy snowboardziścu chwalą sobie trzymanie buta przez tego typu system . Ostateczny wybór jak zwykle należy do konsumenta .
 • WIązania Union
  Marka Union Binding Company to ścisła czołówka jeśli chodzi o produkcję wiązań snowboardowych na rynku. Sukces swój zawdzięcza potężnemu zapleczu techniczno-projektowym wprowadzającym na runek coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania mające na celu łatwiejszą i wydajniejszą jazdę na deskach snowboardowych. 
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 141 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 141 elementów