Buty Snowboardowe

Promocje

 

  

Buty Snowboardowe 

Jest 67 produktów.
Buty Snowboardowe są niezbędnym elementem składowym do uprawiania snowboardingu . Wymagają idealnego dopasowania do stopy snowboardzisty oraz wiązań snowboardowych . Specjalne materiały wykorzystane do produkcji butów snowboardowych zapewniają komfort oraz radość z jazdy na snowboardzie .

Podkategorie

  • Buty Northwave
    Northwave to włoska marka produkujące wysokiej klasy buty snowboardowe dla snowboardzistów o różnym stopniu zaawansowania . Znakomite wykończenie , trzymanie stopy , design , trwałość to atuty tej marki .
  • Buty Nidecker
    W 1984 roku, firma Nidecker rozpoczyna produkcję desek snowboardowych z założeniem , że będą to najlepsze deski na świecie. Dziś, po latach, misja nie uległa zmianie – być najlepszym w branży . Nidecker jest jedną z pierwszych marek snowboardowych , istnieje odkąd sport ten po raz pierwszy pojawił się na świecie . Jest pierwszym europejskim producentem desek snowboardowych .  Firma ma 125-letnią historię tworzenia własnych produktów , wykwalifikowany zespół inżynierów pracujących przez cały rok wraz zespołem riderów , aby wypracować najlepsze możliwe wykonanie desek snowboardowych . Od '84 roku produkty firmy zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia za ich jakość i innowacyjność w branży . Licznepisma branżowe oraz organizacje sportowe na całym świecie uznają firmę Nidecker za lidera w branży od wielu lat .  
  • Buty Flow
    Marka Flow to pionier w branży snowboardowej. Produkowane przez markę Flow buty od dawna zaliczają się do jednych z najlepszych na rynku za sprawą nowatorskich oraz outorskich rozwiązań wykorzystywanych przy ich projektowaniu oraz w procesie produkcyjnym. Strategicznym partnerem w tym procesie jest firma BOA, której systemy wiązania butów wykorzystywane są w produkcji od wielu lat. Bez dwóch zdań każdy wielbiciel snowboardu znajdzie dla Siebie odpowiednie buty niezależnie od stopnia zaawansowania.  
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 67 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 67 elementów